Moderátorka Iveta Vítová Lutovská zahodila snubák a nosí zlaté šperky s diamanty
Zdroj: Se svolením Eva Kořínková

Moderátorka Iveta Vítová Lutovská zahodila snubák a nosí zlaté šperky s diamanty

Vytvořeno dne 28.10.2022

 

Dvojitý náhrdelník, náhrdelník s přívěskem, náramek, náušnice i něžný prstýnek navrhla Iveta Vítová Lutovská, moderátorka, modelka a maminka dvou dětí. A Iveta vůbec nešetřila. Všech pět kusů je provedeno v bílém čtrnáctikarátovém zlatě s celkem šestnácti diamanty briliantového brusu.

„Když jsem byla těhotná, nebyl na trhu žádný šperk, který by se mi jako nastávající mamince líbil,“ vysvětluje autorka důvod, proč zvolila právě motiv zdvojeného srdce. "Ve dvou spojených srdcích – velkého a malého s diamantem uvnitř – si každý najde lásku, jaká je mu právě nejbližší: mileneckou, manželskou i mateřskou, kterou v tom vidím já.“

 Své „srdíčkové“ šperky si Iveta zamilovala. Třeba náušnice můžou podle jejích slov nosit maminky, ale i dcery. Její devítiletá Anetka se už také rozhodla, jaké by chtěla. „Náušnice se jí líbily, už když jsem je kreslila na papír a teď se těší, že je dostane jako dárek. Také i moje mamka ode mě dostane prstýnek z bílého zlata: za to, že se o mě starala a že mi doteď velice pomáhá,“ prozrazuje autorka šperků.

Iveta Vítová Lutovská sundala po rozchodu s manželem snubní prsten a a bude nosit symboliku čisté lásky. „Těším se na nový život s dětmi v našem novém „doma“ a na zcela nové Vánoce. Těším se na dům plný lidí – přijedou rodiče a brácha s rodinou. Věřím v to dobré, co přijde,“ dodává Česká Miss z roku 2009 a moderátorka zpravodajství TV Nova.