Baleťák Štípa provětral faldy moderátorce Vítové. V klipu Karolíny Gudasové ale tančit spolu nebudou
Zdroj: herminapress

Baleťák Štípa provětral faldy moderátorce Vítové. V klipu Karolíny Gudasové ale tančit spolu nebudou

Vytvořeno dne 18.06.2020

Herečka Karolina Gudasová Neuvirthová natáčela už druhý taneční videoklip k písničkám, které se objeví na připravovaném cédéčku a v dětské show Karol a Kvido. Klip se jmenuje Zub a účinkující vybrala Karolína dobře. Všichni se totiž mohou pochlubit výstavním chrupem.

Taneční videoklipy Karolíny Gudasové můžete brzy vidět na youtube kanálu.

Moderátorka Novy a bývalá misska Iveta Vítová přišla na natáčení i se svou dcerou Anetou. Přestože jejich péče o chrup je přímo ukázková, edukativní klip Zub ráda podpořila. „Rozhodla jsem se projekt podpořit, protože mám malou dceru a dětské písničky posloucháme. Kvalitních písniček pro děti v Čechách moc není. Proto jsem ráda, že můžu být součástí něčeho takového.“

V roli zubaře a sestřičky se ve videoklipu objevili 1. sólisté Národního divadla Michal Štípa a Nikol Márová.

„Můj přítel Lukáš Vilt je choreografem dětské show Karol a Kvído. Oslovil mě ohledně spolupráce, a tak tady hraju doktora Zuba a tančím. Tvorba pro děti mě baví, vždyť v září s Nikolou Márovou otevíráme novou taneční školu School of Dance pro děti. Vlastně nejen pro děti, přijít může úplně každý, dospělí, pokročilí i začátečníci. Naučíme tančit každého!“ uvedl Michal Štípa a Nikol Márová se přidala: „Mám osmiletého syna Maxe, a tak mám k dětským projektům blízko. Navíc je to spojení hudby a tance, což mě nadchlo. Jsem ráda, že se připravuje něco nového pro děti. Ve videoklipu Zub hraju zdravotní sestřičku a také tančím.“

Taneční videoklipy Karolíny Gudasové můžete brzy vidět na youtube kanálu. A od ledna bude Karolína jezdit po celé republice se svou show Karol a Kvído složenou z těchto písniček. Navíc si děti z vystoupení odvezou další zážitky. Čeká je malování na obličej, popcorn, cukrová vata a po skončení show zde pro ně budou tvořivé dílny, aby si odnesly něco, co si sami vyrobí.

Tour začíná 23. ledna 2021 v Praze v kině Dlabačov. A pak se Karol a Kvido rozjede po celé republice za dětskými diváky. Termíny najdete na www.karolakvido.cz , kde si můžete koupit vstupenky.