Módní policie: V čem chodí herci muzikálu Troja, když svléknou kostým? Ohodnotili jsme jejich civil!
Zdroj: herminapress

Módní policie: V čem chodí herci muzikálu Troja, když svléknou kostým? Ohodnotili jsme jejich civil!

Vytvořeno dne 03.02.2024

Divadlo Broadway uvedlo dlouho očekávaný muzikál Troja. Tento se začal psát ještě před covidovou pauzou, která následně uzavřela divadla. Až první únorový den roku 2024 jej mohli diváci vidět v rámci jeho premiéry. Tu si nenechalo ujít řada osobností včetně herců, kteří jsou v alternacích jednotlivých postav. My vám, ale zhodnotíme ty herce, kteří odehráli premiéru, svlékli kostýmy a převlékli se do civilu.

Herečka a zpěvačka Jitka Boho zvolila odvážnější outfit, ale se svojí figurou si to může dovolit. Krátký top a kalhoty s širokými nohavicemi, které vypadaly spíše jako sukně, Jitce moc slušely! Hnědý lesklý materiál, ze kterého byla kombinace ušitá vypadal perfektně. Zlaté doplňky byly už jen sladkou tečkou na pomyslném dortu.

Herecký pár Kateřina a Peter Pechovi se sladili. Peter celý v bílém. Zajímavě střižené sáčko bez rukávů, úzké bílé kalhoty a tenisky se nám moc líbí. Je to povedený extravagantní kousek! Katka oblékla modro-bílé šaty se špagetkovými ramínky. Šaty jsou pěkné, jen bychom pro příště doporučili vybrat jiný střih. Tento přidává Katce pár kilo navíc.

Zpěvačka a herečka Nelly Řehořová zvolila zlaté zajímavě střižené šaty, které větší část těla spíše odhalují, ale Nelly v nich vypadá moc dobře! Co už je trochu navíc, tak zlaté náušnice a náramky, které se bijí s řetízkem v pase šatů.

Herečka Alžběta Bartošová dorazila ve smaragdových, zajímavě střižených šatech. Šaty měly hodně hluboký výstřih, dlouhý rukáv a rozparek. Alžběta perfektně sladila šaty, střevíčky, zlaté doplňky a jemný make-up. Tady musíme opravdu zatleskat.

Podívejte se do naší galerie na hvězdné hosty, kteří dorazili na pražskou Broadway!