Muž roku Vojta Urban našel v MasterChefu svoji lásku. Jak to zajiskřilo?
Zdroj: TV Nova

Muž roku Vojta Urban našel v MasterChefu svoji lásku. Jak to zajiskřilo?

Vytvořeno dne 03.10.2022

 

Na soutěžící kulinářské soutěže MasterChef Česko čeká další výzva inspirovaná smysly a tentokrát je na řadě zrak. Porotci si totiž přejí, aby jim amatérští kuchaři uvařili jídlo inspirované jednou z barev duhy. A i tentokrát si porota připravila nějakou tu kulišárnu.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

O tom, komu připadne jaký odstín, rozhodne los, následně se však soutěžící mohou sami rozhodnout, s kým chtějí vařit ve dvojici. Protože porota to však nikdy nedělá jednoduché, může-li situaci zkomplikovat, připravila si pro své svěřence z řad amatérských kuchařů zásadní zvrat. Dvojice totiž nebude vařit spolu, nýbrž proti sobě. „Myslím, že jsme všichni byli dost překvapení, když nastal takový zvrat,“ svěřila se Betty, která si do dvojice vybrala Vojtu a ze své volby nebyla po oznámení pravidel výzvy právě nadšená. Proč? Podívejte se ve videu.

Duhové vaření je už samo o sobě náročnou výzvou, ta náročnější část však na soutěžící teprve čeká. Sedmička méně úspěšných kuchařů totiž dostane za úkol připravit poklad ukrajinské kuchyně – boršč. A aby to neměli tak snadné, musí jí o jeho dekonstruovanou verzi, která sice chutná stejně, ale vypadá úplně jinak. Kdo tento úkol zvládne nejlépe? A komu chyby podepíší ortel a kuchyni MasterChefa bude muset opustit?