Myslivcová s Maxou bodují: Sledujte jejich duet v Kissparádě
Zdroj: herminapress

Myslivcová s Maxou bodují: Sledujte jejich duet v Kissparádě

Vytvořeno dne 21.05.2020

 

Patnáct aktuálních hitů, patnáct skvělých písniček. To je Kissparáda na rádiu Kiss, kterou můžete poslouchat každou středu od 20 do 22 hodin. Výborně si vede duet Martina Maxy a Dominiky Myslivcové s názvem Věk jsou jen čísla. Zatím je šestý, to se ale díky vám může už brzy změnit!

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? A jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? I o tom vypráví nová česká komedie Román pro pokročilé režisérky a scénáristky Zity Marinovové, v hlavních rolích s Markem Vašutem, Miroslavem Etzlerem a Jitkou Čvančarovou.

O hlavní píseň s názvem Věk jsou jen čísla se postarali Martin Maxa a Dominika Myslivcová.

Film měl sice premiéru už loni v září a byl vyhlášen pátým nejúspěšnějším novým filmem, právě v těchto dnech je však možné si koupit DVD jehož součástí jsou samozřejmě i písničky. O tu hlavní s názvem Věk jsou jen čísla se postarali Martin Maxa a Dominika Myslivcová. „Dohodli jsme se s producentem filmu, že písnička se vydá až současně s DVD. A to vychází právě v těchto dnech, je na něm také spousta scén, které ve filmu neuvidíte,“ vysvětlila režisérka filmu Zita Marinovová.

O tom, že jde o velmi populární song svědčí i fakt, že si poměrně slušně vede v prestižní Kissparádě rádia Kiss. A jak si můžete oficiální release DVD pořídit? Dá koupit na všech e-shopech s audio video (www.filmarena.cz , www.bontonland.cz a další) stačí si do vyhledávače zadat DVD Román pro pokročilé a zobrazí se jich spousta. Anebo sledujete Instagram Dominiky, protože samozřejmě bude myslet na své fanoušky. Song si poslechněte na na www.kissparada.cz.