Na Dakar jedině s novými nehtíky: Tak jako misska Spergerová nebo dcery Martina Koloce
Zdroj: Archiv Lenka Vrabcová

Na Dakar jedině s novými nehtíky: Tak jako misska Spergerová nebo dcery Martina Koloce

Vytvořeno dne 29.12.2020

Jednou z expertek na manikúru je  Lenka Vrabcová (za svobodna Klosová). Není tedy náhodou, že její služby vyhledávají i VIP osobnosti. Lenka má za sebou celou řadu školení u nás i v zahraničí, dnes kromě vlastní činnosti předává své knowhow svým následovnicím. Její práce je opravdu výjimečná, o čemž svědčí i fakt, že se prakticky nezastaví a o její služby mají zájem i známé osobnosti.

Například Miss Czech Republic Denisa Spergerová na ni nedá dopustit. „Je vážně úžasná. Jsem vždycky stoprocentně spokojená,“ pochvaluje si modelka. Oceňuje i to, že když třeba potřebovala pěkné nehty na Vánoce, s Vrabcovou, která je ambasadorkou značky Kostka Nail system, nebyl žádný problém se domluvit. 

Mezi její spokojené klientky patří i manželka a dcery majitele stáje Buggyra Racing Martina Koloce. Těsně předtím, než se Aliyyah a Yasmeen spolu s týmem přesunuly do Saúdské Arábie, kde už 3. ledna začíná slavná rallye Dakar, požádaly Lenku, aby jim předvedla své umění. A tak, jak je jejím dobrým zvykem, nezklamala. „Holky byly super. I kvůli nim teď budu sledovat Dakar,“ smála se Vrabcová.

Což můžete udělat i vy díky televizi SPORT 5, která bude letošní Dakar vysílat. A jelikož je jako jediná česká sportovní televize šířena zdarma, pro každého motoristického fanouška je to splněný sen.