Michal David, jak ho neznáte. Skončil na pokladně supermarketu
Zdroj: Se svolením Penny

Michal David, jak ho neznáte. Skončil na pokladně supermarketu

Vytvořeno dne 28.02.2022

Legendární hitmaker Michal David dostal svoji první hereckou příležitost. V novém reklamním spotu pro známý prodejní řetězec se převtělil hned do několika postav. Zahrál si v něm prodavače, zákazníka, sekuriťáka a také sám sebe.

Natáčení si zpěvák náležitě užíval: „Je to zvláštní, ale herecké nabídky jsem nikdy nedostával. A to ani, když jsem byl ještě mladý a hezký kluk. Dokonce nepřišla ani na roli v Discopříběhu, kde bych vlastně hrát mohl, když už jsem tam všechno nazpíval,“ uvedl s úsměvem Michal David.

Zpěvák si v reklamním spotu dokonce zahrál po boku svého dvanáctiletého vnuka Sebastiana. „Nebylo ta jeho první role, ale poprvé měl více prostoru. Hraje tam takovýho rošťáka, co jede po prodejně na skatu, což se samozřejmě nesmí, a tak ho já coby sekuriťák zastavím a pokárám,“ popisuje. „Přemlouvání Sebíka k účinkování nedalo moc práce, ale hlavní a první, co ho teda zajímalo, byl honorář,“ směje se Michal David.

„Natáčení mě moc bavilo. Na skatu, který jsem tam měl, se navíc cítím moc dobře. Na Tenerife chodím do skaťácký školy a tam mě toho hodně naučili,“ zavzpomínal Sebastian na natáčení.

V nové reklamní kampani zazní také nejznámější Davidovy hity. Fanoušci je poprvé uslyší v úplně novém funkovém hávu. „V reklamně budou slyšet poprvé, ale plánuji vydat také CD s názvem Michal David Funky. A samozřejmě zazní i v rámci mého připravovaného Britterm Tour, kde jako speciální hosté vystoupí třeba kapela Verona nebo američtí Village People,“ prozradil. Turné odstartuje 1. dubna v Ostravě a skončí 7. května v Českých Budějovicích.

 

 

 

Default User Image
Věra, 02.03.2022 15:08
Myslím, že toto se nepovedlo. Pane David, mám dojem, že takový kýč nemáte zapotřebí.
Default User Image
Václav, 21.03.2022 05:54
Co od něho chcete za starého režimu byl schopný spívat také kdekoliv SSM spartakiada atd