Nahé scény Evy Podzimkové. Hlava je její, ostatní nechala na dvojnici
Zdroj: TV Prima

Nahé scény Evy Podzimkové. Hlava je její, ostatní nechala na dvojnici

Vytvořeno dne 30.03.2023

Herečka Eva Podzimková promluvila o natáčení nahých scén v seriálu Sedm schodů k moci, o své svatbě i o svém ezo období.

„Měla jsem ezo období, možná stále vypadám, že jsem v ezo období, ale to už mám za sebou. Z toho už jsem vyrostla. Tahala jsem si karty a měla jsem pocit, že jsem strašně důležitá. Že mi to něco hrozně přináší, ale už to tak nemám. Někomu to pomáhá, ale mně to jaksi nepomáhalo. Byla to moje raná dvacátá léta. Měla jsem pocit, že mám strašně potíží, tak jsem si na to vykládala karty,“ vzpomíná Eva.

Na manželství už si karty nevyložila a vloni si vzala za muže scenáristu Matěje Podzimka. V médiích se řešily hlavně její svatební šaty inspirované krojem. „Někdo měl pocit, že věneček je do Ruska, Slovenska, ale je to odkaz na moje kořeny, které jsou ve Vlčnově a na lidový kroj, který máme. V samotném kroji jsem se nevdávala proto, že mi to úplně nepřísluší. Byla jsem folkloristka, ale od té doby, co jsem přišla do Prahy, to ochabovalo. Asi by mi to nikdo moc nevěřil,“ vysvětlila Eva Podzimková.

Krátce před svatbou dotočila seriál Sedm schodů k moci, v němž ztvárnila hlavní roli Anny Malé. Kromě jiného měla v seriálu nemálo nahých scén. „V nahých scénách to nejsem já. Já hraju od krku nahoru a moje kolegyně od krku dolů. Tohle je taková pro někoho možná třešinka na dortu, pro někoho důvod k mírným rozpakům u televizní obrazovky. Třeba jako pro mě. Ale má to tam svoje místo,“ říká Podzimková v pořadu 7 pádech Honzy Dědka.