Nejsmutnější výhra v Survivoru! Josef Kůrka před kamerami zjistil, že přišel o dědečka!
Zdroj: herminapress / TV Nova

Nejsmutnější výhra v Survivoru! Josef Kůrka před kamerami zjistil, že přišel o dědečka!

Vytvořeno dne 30.03.2023

Výhru, kterou by raději nezískal. Tou byla možnost si po skoro měsíci a půl zavolat domů. Pro ostatní nával radosti pro Josefa Kůrku tragédie. Když se Josef zeptal babičky na dědu, zjistil, že zemřel.

Reality show TV Nova Survivor je nemilosrdná a náročná. Její členové denně bojují s hladem a únavou.  Už měsíc a půl neviděli své domovy. A právě jednou z nejoblíbenějších odměn v jejich klání je kontakt s blízkými. Obrovsky totiž nabíjí.

Tento přísun energie čekal i na Muže roku Josefa Kůrka. Po té co ostatní členové vítězného kmene s úsměvem dotelefonovali domů, byl na řadě Pepa. Minule se dozvěděl, že bude tátou a čeká kluka. Bohužel tentokrát mu úsměv na tváři moc dlouho nevydržel a proměnil se v slzy a téměř neschopnost cokoliv vyslovit.

…co děda? Pepo, děda už není.

Pepa se před kamerami od své babičkou dozvěděl, že mu jeho milovaný dědeček zemřel. Ten ho spolu s babičkou pomáhal vychovávat a má tak k němu obrovský vztah. Rázem se tato odměna mění v tragédii. Slzy neudrží ani ostatní členové kmene a  radost z výhry se absolutně vytrácí.

Video soubor
video: TV Nova

Zřejmě nejsmutnější díl celé Survivor série můžete vidět na Voyo nebo na TV Nova.