Nahé těhotenské foto Venduly Pizingerové! Neobvyklý dárek k narozeninám!
Zdroj: herminapress

Nahé těhotenské foto Venduly Pizingerové! Neobvyklý dárek k narozeninám!

Vytvořeno dne 14.10.2022

13. říjen je v rodině Venduly Pizingerové velice speciální den! Není divu, že si právě včerejšek vybrala pro velkému překvapení! Zveřejnila svou nahou těhotenskou fotografii!

Včera totiž slavili narozeniny oba její Pepíkové. Manžel Josef měl 35 let a syn Josef 2 roky. Ten se totiž narodil přesně na tátovy narozeniny. Když pak Vendula hledala fotografii synátora, v telefonu, objevila tento poklad

Dnes je to přesně dva roky, co se nám narodil syn Josef… tahle fotka byla pořízena pár dní před porodem… včera jsem ji náhodou objevila v telefonu, když jsem hledala fotku” čerstvýho Pepíčka,.”  prozradila Vendula

2 roky stará fotografie nahé Venduly Pizingerové v požehnaném stavu, tak nezůstala jen v telefonu a putovala na veřejnost. Vendula tak krásně popřála svým Pepíkům k narozeninám.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli ji sem vůbec mám dát…. Ale těhotenství je zázrak a tělo ženy je v tomto období jiné ……..já si všechna tři těhotenství užila, vysnila a čekala…. A pokaždé to byl vzácný okamžik,“ vysvětlila Vendula, proč fotografii zveřejnila.