Návrat Skyler do Ulice. Kdo je herečka Michelle Hansen, která nahradila Saru Sandevu?
Zdroj: TV Nova

Návrat Skyler do Ulice. Kdo je herečka Michelle Hansen, která nahradila Saru Sandevu?

Vytvořeno dne 21.04.2022

Postava Skyler se po pěti letech vrátila do seriálu Ulice. Nehraje ji ale původní představitelka Sára Sandeva, ale její žezlo převzala herečka Michelle Hansen.

Jak jste se připravovala na roli Skyler, kterou před vámi hrála Sara Sandeva? Měla jsem k dispozici sestřih důležitých momentů, které Skyler v ději zažila. Zajímalo mě, jak ji Sara hrála, a zejména jak mluvila. Snažila jsem se udržet přízvuk, který je pro diváka přijatelný a dobře se poslouchá. Nicméně shodli jsme se, že tu postavu mohu pojmout svým vlastním způsobem. Skyler dospěla, má za sebou nové životní zkušenosti a její osobnost se přirozeně trochu změnila.

Skyler mluví občas česky, občas anglicky. Budou vám diváci rozumět? Ano, kdyby mi náhodou nerozuměli, pomůžou jim titulky.

Scénáře dostáváte v jakém jazyce? Scénáře jsou na půl v češtině a na půl v angličtině. Abych věděla, jakou část by bylo lepší říct česky. Na druhou stranu mám v tomto ohledu docela svobodu. V každém případě učit se texty částečně ve dvou jazycích je docela oříšek.

Jaká je dospělá Skyler? Skyler na mě působí jako otevřený aktivní člověk, který přesně ví, co od života chce. Je extrovertní, nespoutaná a sebevědomá. Občas je tak moc zaměřená na svůj cíl, že kvůli tomu opomíjí okolí. Ale není zlá, přestože to tak někdy může působit. Skyler se dřív věnovala zejména fotografii. Dnes je z ní režisérka, která dokáže dát kreativně dohromady mnoho různých uměleckých prvků. Má obecně velmi dobré umělecké cítění a zvládá spoustu věcí. Vnímám postavu Skyler jako renesanční ženu.

Z jakého důvodu se Skyler vrací do Prahy? Dostala velkou příležitost. Bude režírovat multimediální představení a chystá se oslovit Frantu, aby se s ní na projektu podílel.

Máte se Skyler něco společného? Rozhodně! Obě jsem cílevědomé. Když mám svojí extrovertní chvilku, tak se také umím se Skyler ztotožnit. A sdílíme lásku k cestování.

V čem se naopak lišíte? Je spousta věcí, ve kterých se s ní neztotožňuji. V první řadě bych asi své dítě nedokázala mít na vedlejší koleji, zatímco pro Skyler často není mateřství prioritou. Měla Chrise v sedmnácti a ráda by si ještě splnila nějaký svůj sen. Blízká mi není ani její prostořekost. Ale celkově mám pro ni pochopení. Skyler má mnoho vrstev, není dobrá ani špatná. Všechno, co dělá, má nějaký důvod.

Vztahy mezi Skyler a Bárou (Eliška Bašusová), ale i Františkem (Matyáš Valenta), jsou docela napjaté. Jak je to ve skutečnosti? Ve skutečnosti jsme si s Matym a Eliškou dobře sedli od prvního natáčecího dne. Myslím, že mezi sebou máme báječnou chemii, a dobře se nám spolupracuje. Představitel mého seriálového syna Michael Lorenc má také skvělou energii. Když točíme, je na place docela živo.

Zdroj: TV Nova

 

 

 

 

 

Default User Image
bohumila kozlerova , 23.04.2022 17:50
je to opravdu zajimave jak to vsechno dopadne na ulici kuokam uplne od sameho zacatku