Nemilé překvapení pro náhradní manželku: Fanda z Krumlova se opíjí v kotelně
Zdroj: TV Nova

Nemilé překvapení pro náhradní manželku: Fanda z Krumlova se opíjí v kotelně

Vytvořeno dne 20.04.2022

V dalším díle Výměny manželek diváci uvidí, jak si temperamentní Lucie poradí s domácností v úplně odlišných podmínkách, navíc se svérázným tatínkem, a jestli dokáže unavená Simona v náhradní rodině nabrat sílu k řešení svého vztahu.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Českém Krumlově – se Simonou (28), Františkem (37), Natálkou (5), Pepou (9) a Nikolkou (7 měsíců). Simona strávila několik let v dětském domově. Přihlášku do Výměny podala proto, že se v hodně věcech s Františkem neshodne. Simona se podle svých slov stará o všechno včetně Františkovy nemohoucí matky. Partneři v současné době procházejí krizí a chtějí zjistit, jestli spolu mají být.

Na druhé straně se diváci seznámí s Lucií (25), Honzou (28), Dominikem (7) a Honzíkem (18 měsíců), kteří žijí v Jablonci nad Nisou. Tento pár jde do Výměny manželek čistě kvůli zkušenosti. Nemají žádné problémy a žijí ve spokojeném vztahu.

Lucie velmi rychle zjistí, že se možná s touhou po nových zkušenostech lehce unáhlila. Deset dní totiž bude trávit v zanedbané domácnosti, kde není absolutně žádný řád. Bude toho na ni opravdu moc, a už po několika dnech začne být velmi unavená. Nepomůže jí, ani když se její náhradní manžel opije v kotelně. Podívejte se na video.