Návrhářka Kristianna se v Čechách zabydluje. Její modely nosí například Verešová, Myslivcová, Biasol a další krásky
Zdroj: Archiv Kristianna

Návrhářka Kristianna se v Čechách zabydluje. Její modely nosí například Verešová, Myslivcová, Biasol a další krásky

Vytvořeno dne 29.12.2020

Její práce je oceňována celou řadou hvězd. Modely mladé návrhářky Kristiny Oganesian si oblíbily třeba Andrea Verešová, Dominika Myslivcová, Gabriela Gášpárová, Veronica Biasol a celá řada dalších známých tváří. Není se čemu divit, značka Kristianna je originální a každý si v ní najde to své.

Módním návrhářem může být dnes prakticky každý. Nebo to o sobě alespoň tvrdit. Ale jen "ukázaná platí". V případě Kristiny nemůže být sporu o tom, že její práce je prvotřídní. Těžko předpokládat, že by taková Andrea Verešová po světě chodila v modelu, který by jí stoprocentně neoslovil. „Těší mě, že se mé modely líbí. Tím spíš osobnostem, jakou je právě paní Verešová,“ usmívá se teprve dvaadvacetiletá mladá slečna, která pochází z Arménie. Její značka funguje teprve od roku 2019 ale je naprosto zřejmé, že to sympatická návrhářka vzala za správný konec.

Jedna z nejvýraznějších tváří návrhářského nebe poslední doby na konci roku vydala kalendář, kde jsou právě již zmíněné osobnosti. A každý, kdo si u Kristiny během ledna něco objedná, jeden z kalendářů dostane. A nabídka je opravdu bohatá. Značka Kristianna nabízí plesové i krátké šaty, bundy, kabáty, teplákové soupravy, ale třeba i základní trička s logem a tak dále. Showroom najdete v Praze 1 jen kousek od Pařížské ulice. A kde jinde najdete to nejlepší, než právě na této adrese?

Tohle chcete také vědět: Oblékni se jako Verešová!

 

 

 

Default User Image
Pavla, 21.08.2021 05:33
No šaty by měla pěkné, ale když vidím, že je půjčuje proatitutkám jako je Eva Feuereislová, tak bych si u ní nekoupila ani tkaničky do bot. Fuj