Eva Holubová v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Proč nechtěla „p..at“ v Pelíškách?
Zdroj: TV Prima

Eva Holubová v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Proč nechtěla „p..at“ v Pelíškách?

Vytvořeno dne 29.12.2020

Na Silvestra bude diváky televize Prima bavit moderátor Honza Dědek. Do slavnostního, a současně posledního letošního dílu své talkshow 7 pádů si pozval hvězdné hosty Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim, herce Vladimíra Polívku, spisovatele Patrika Hartla, iluzionistu Jamese Mora a také herečku Evu Holubovou.

Eva Holubová prozradila nejenom pikantní okolnosti svatby s otcem svých dětí, promluvila o jiskřivém vztahu s Bobem Kleplem, o tom, co se stalo, když potkala Václava Klause poté, co o něm veřejně prohlásila, že je homosexuál a práskla i zákulisní tajemství natáčení filmu Pelíšky. „V Pelíškách jsem nebyla schopná vyslovit slovo „p..at“. To ale nebylo nejhorší. Nejhorší byly čtené zkoušky, které jsme měli s Jardou Duškem a Honzou Hřebejkem. Došli jsme ke scéně, kdy Saša s učitelkou Evou vypijou lahev, tančí, odeberou se do ložnice a pár teček… Ptala jsem se, co znamená těch pár teček. Zajímalo mě, kam chtějí zajít. Hřebejk říkal: Kam až nás pustíš. A Dušek na to: Neboj, já půjdu jen na krajíček. To bylo fakt strašný. A když přišel den D, řekl mi, abych se nebála, že má kondom. A začal rajtovat na gauči. Takže já jsem si vzala dvoje spoďáry, protože mi bylo jasný, čeho je schopnej. A ještě jsem si půjčila od Simonky Stašové stahovačky. Nechápu, jak jsem je na sebe nandala, protože pak je na mě museli stříhat. Vůbec jsem neříkala text, který jsem měla říkat, opakovala jsem jenom: Mně je blbě. Hlavně tiše a rychle. A Jarda pak přišel s těžítkem a nabídkou kvalitního sexu. To si taky vymyslel. Dušek není schopný se něco naučit,“ zavzpomínala na natáčení populárního filmu Holubová.

Video soubor

Na Silvestra Eva Holubová zavzpomíná i na svou svatbu, kterou jí v USA zařídil Miloš Forman. „Miloš Forman mi říkal, že bychom se s mužem měli vzít kvůli daním. Jenže tenkrát by nás tady každej vypátral. A tak nám nabídl, abychom se vzali u něj doma. Původně jsem se chtěla vdávat v Central Parku, ale bylo strašné vedro, tak jsme se rozhodli, že se vezmeme v jeho domě. Vedl mě k oltáři, protože už jsem neměla rodiče. Chtěla jsem přicházet ze schodů, ale jemu se už blbě chodilo. Řekl mi: Na to zapomeň, jdeme z kuchyně! A tak jsme šli. Předtím jsme museli u nich na úřad, ale chybělo nám nějaké povolení. Starostka byla indiánka, stačila jí místo dokumentu přísaha. Přísahala jsem na Bibli, ale můj muž není věřící, tak přísahal na tři orlí péra,“ popsala svůj den D Holubová. Jak samotná svatba probíhala a proč během ní plakala, prozradí v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka

A nejenom to, zavzpomíná i na setkání s Václavem Klausem poté, co o něm veřejně prohlásila, že je homosexuál. Jak tohle setkání proběhlo a co Evě Holubové Václav Klaus řekl, i to prozradí Honzovi Dědkovi v silvestrovských 7 pádech.

Sledujte ve čtvrtek 31. 12. ve 20:15 na Primě!