Nebezpečná kombinace- krásná a chytrá. Misska Hodačová boří mýty o modelkách
Zdroj: Archiv Česká Miss Essens

Nebezpečná kombinace- krásná a chytrá. Misska Hodačová boří mýty o modelkách

Vytvořeno dne 24.02.2021

 

Česká Miss 2019 Barbora Hodačová úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a získala akademický titul Mgr. Svým úspěchem se tato česká kráska pochlubila na instagramovém profilu, kde během několika vteřin sklidila nespočet gratulací.

Barbora Hodačová je díky trvající koronavirové krizi nejdéle úřadující Českou Miss. Svůj titul získala v roce 2019, kdy jej převzala po Lee Šteflíčkové. Českou republiku Barbora reprezentovala na světové soutěži Miss Universe v Atlantě. Během celé soutěže však dokázala pilně studovat Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a její úsilí bylo letos po zásluze odměněno.

Nyní se Bára po několikaletém studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze pochlubila magisterským diplomem. „Ano, momentálně jsem dostudovala, nicméně ještě mě čeká rigorózní práce, kdy získám titul JUDr. Aktuálně jsem ale šťastná, že mohu vstoupit do nové životní kapitoly a najít si obor, ve kterém se budu moci konkrétně specializovat, jelikož studium je všeobecné. Nejvíce mě zajímá soudnictví a práce na soudě, ale zatím bych chtěla nastoupit do nějaké nadnárodní korporace, kde bych si mohla udělat koncipienturu a nasbírat nejdříve nějaké zkušenosti z praxe,“ pochlubila se kráska a novopečená právnička Hodačová.