Kamarádi uvězněného jachtaře Křížka rozjeli podpisovou akci! Manželka Lucie to oplakala
Zdroj: herminapress

Kamarádi uvězněného jachtaře Křížka rozjeli podpisovou akci! Manželka Lucie to oplakala

Vytvořeno dne 25.12.2021

 

Jachtař David Křížek, jinak manžel (Miss České republiky 2003) Lucie Křížkové (za svobodna Váchové) je momentálně ve věznici, kde se odpykává třiapůlletý trest za spolupachatelství ve vytunelování Metropolitního spořitelního družstva. Jeho přátelé se rozhodli Davida podpořit peticí.

Na webových stránkách, které k tomu účelu vytvořili, a kam mohou Davidovi podporovatelé a přátele napsat vzkaz, je uveden tento text: "Nepřisuzujeme si právo na posouzení míry tvého provinění, od toho by tu měl být spravedlivý a nezávislý soud. Umíme si představit, jak může bolet zklamání od těch nejbližších, a také vidíme, jak ses k tomu všemu postavil čelem. Zůstal jsi tak pro nás i nadále morálním vzorem a člověkem, kterého si vážíme."

Jsem naměkko. Davidovi kamarádi rozjeli projekt s názvem Pro Davida. Sepsali petici, na které raketově stoupá počet podpisů a podpůrných vzkazů. K podpisu nikoho nepřemlouvám. Je to o pocitu. Je to na vás,“ napsala manželka Lucie.

V petici samotné pak (mimo jiné) žádají, aby soud přihlédl ke všem okolnostem případu a doposud bezúhonnému životu Davida Křížka a zvážil celkový rozsah jeho trestu.

 

 

 

Default User Image
V.Blažek, 25.12.2021 13:30
Je zajímavé.kolik se v této zemi najde ,,dobráčků" co se zastávají nejrůznějších individuí,hlavně různých podvodníků a zlodějů.
Default User Image
hana, 26.12.2021 14:54
tohle už je hnus,normální zloděj a tunelář a morální obět. Proč dáváte prostor tomuto člověku, co jsme to za národ že tohle velebíme
Default User Image
Zdenda , 26.12.2021 16:14
To je úplně směšný Twl . Chudák malej no. Je ve skupině kde se točí Miliony a on chudák nic neví ??? Podepisuje něco o čem nic neví ?
To je jak Radar z MASH 4077
Default User Image
Lenka, 26.12.2021 17:26
Byl odsouzen, trest stanoven. Zlodej vzdy vi, ze krade. Tak, proc to divadlo?
Default User Image
Zdenka Wartner, 09.01.2022 13:38
Přeji Davidovi změnu trestu, už jen, že má doma dvě malé děti, které ho potřebují. Kolik závodníků by mohl trénovat. Určitě by byl víc prospěšný na svobodě.
Prosím a modlím se ta něj. Ať ho zprosti viny
Default User Image
Nela , 11.04.2022 10:13
Ještě že vy jste tu všichni tak čistí. Jít o vaše příbuzné, tak budete mluvit jinak. :-D :-D
Default User Image
ruby, 11.04.2022 14:04
Super akce chudák..Já vyhlašuji akci Milost pro chudáka Babiše vždyť ukradl jen miliont a má doma taky děti a manýelku.Je hnus žít v této zemi.