Zpěvák Martin Schreiner: Na Vánoce mám pořádný fičák. Sotva stíhám
Zdroj: herminapress

Zpěvák Martin Schreiner: Na Vánoce mám pořádný fičák. Sotva stíhám

Vytvořeno dne 26.12.2021

Zpěváka Martina Schreinera (24) jsme potkali v Divadle Broadway na představení muzikálu Láska nebeská a požádali o rozhovor s vánoční tématikou. Vánoce má moc rád a každoročně se na ně těší. Letos pro něj budou částečně pracovní, na Štěpána a na Silvestra si zahraje v muzikálu Mýdlový princ.

„Vánoce jsou u nás asi nejhektičtější den v roce. Od rána jsme na nohou a objíždíme celou rodinu a na každou návštěvu máme vyhrazené hodiny, abychom všechny stihli. Potom jedeme na hřbitov zapálit svíčky. Když tohle všechno stihneme, začne se s přípravou večeře, která taky něco zabere, no a pak už je večer. Po večeři si jdeme rozbalit dárečky a následně odjíždíme zpátky k babičce, kde trávíme zbytek večera,“ popsal průběh Štědrého dne ve své rodině mladý zpěvák

 „Pamatuji si, že když mi byly asi čtyři, dostal jsem takový plastový přehrávač s mikrofonem. Ten mi udělal takovou radost, že se to muselo i zdokumentovat. Video mám na svém instagramu,“ usmíval se při vzpomínce Martin. Co asi najde pod stromečkem letos? „Letos si přeju, aby se už svět konečně vrátil k normálnímu životu, abychom na sebe byli hodní, milí, měli se rádi a usmívali se na sebe. Vždyť jsme to vždycky uměli. Tak proč na to zapomínat.  A hlavně, abychom byli zdraví,“ vyslovil své přání k letošním Vánocům a dodal: „Hned po Novém roce se chystám na hory, našel jsem v diáři pár dní volno a strávím je s přáteli na Lipně, tak se moc těším jak do skiareálu, tak i na relax v místním aquaworldu,“ dodal závěrem našeho rozhovoru zpěvák.