Někdejší hvězda Novy Míša Ochotská: Zmizela z obrazovek a je z ní úřednice
Zdroj: herminapress

Někdejší hvězda Novy Míša Ochotská: Zmizela z obrazovek a je z ní úřednice

Vytvořeno dne 03.01.2023

Diváci ji znají z Televizních novin, kde moderovala zprávy s Pavlem Dumbrovským. Když v roce 2012 odešel on, Michaela Ochotská (38) zmizela z obrazovek rok na to. Pak se vdala a následně rozvedla s tenistou Lukášem Rosolem a odstěhovala se z Prahy. Kam se poděla?

Po rozvodu s Lukášem Rosolem zůstala Ochotská na jejich syna Andrease sama. Dost jí vypomáhali rodiče, nakonec se Míša rozhodla, že se z Prahy odstěhuje nadobro a vrátila se na svou rodnou Moravu.

Zmizela ze světa showbyznysu a našla si novou práci. „Pracuji u nás na radnici ve výkonu přenesené působnosti státní správy, rozhoduji o trestech, pokutách. Někdy mám pocit, že jsem takový malý soudce. Jsem ráda, že tady můžu využít vysokou školu, kterou jsem pět let studovala,“ přiznala Ochotská na portálu Lifee.cz. Kromě toho ji také živí placené spolupráce na Instagramu.

Našla si tam nový domov a vytvořila sedmiletému synovi nové zázemí. Přihlásila ho do klasické státní základní školy a snaží se s ním trávit veškerý volný čas. Zdá se, že jí na Moravě nic nechybí.