Monika Absolonová zásadně změnila image. Jak se vám v klučičím účesu líbí?
Zdroj: FB Monika Absolonová

Monika Absolonová zásadně změnila image. Jak se vám v klučičím účesu líbí?

Vytvořeno dne 29.01.2021

Zpěvačka Monika Absolonová si splnila svůj dlouholetý sen a ostříhala si vlasy nakrátko. Pokud si ji pamatujete z televize nebo divadla jako blondýnu s vlasy skoro po pás, tak to už dnes neplatí. Její kadeře vzaly za své vcelku rapidně a účes má opravdu krátký. Podle Moniky se stejně v této době nikam nechodí, tak proč nezkusit něco nového.

„Ano jsem to já. Jestli má tahle divnodoba nějakou výhodu, tak to, že je jedno co mám na hlavě. A tak si plním sny a experimentuju. Chtěla jsem mít platinu, splněno. Chtěla jsem nakrátko, splněno dnes. Naposled jsem byla takhle nakrátko, když mi bylo 10 let,  Tak a teď ještě ať odroste platina a pomalu se můžu vrátit k normálním vlasům , normálnímu životu a snad i ke zpívání. Tak schválně, kdy to zhruba bude? Moc děkuju Blance Haškové, že jsem ji přemluvila a ona tohle vytvořila. Chudák stříhala mě asi 3x a pořád mi to přišlo málo krátké," vyjevila Monika Absolonová svoji kadeřnickou anabázi. 

Svým fanouškům se pochlubila s fotkami na sociálních sítích a podle lajků to vypadá, že se jim nová Monika opravdu líbí. Tak se necháme překvapit, jak dlouho jí tenhle účes vydrží.