Na dnešní Tvář si připravte kapesníček! Jitku Boho dojala dcera k slzám!
Zdroj: TV Nova

Na dnešní Tvář si připravte kapesníček! Jitku Boho dojala dcera k slzám!

Vytvořeno dne 23.05.2021

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se ponese v duchu skvělých čísel, ale samozřejmě i dojemných momentů. Přece jen se po dobu deseti týdnů z účinkujících stali dobří přátelé.

Video soubor

Po vystoupení Jitky Boho pro ni produkce připravila malé překvapení. Prostřednictvím obrazovky ji pozdravila její dcera Rozárka, to Jitku samozřejmě nenechalo chladnou a pod tíhou emocí se rozplakala.

„Myslím, že nebudu mluvit jenom sama za sebe, ale všichni litujeme toho, že ještě není pár dalších dílů. Opravdu jsem si to užila, asi i více než tu svoji čtvrtou řadu. Byla jsem taková uvolněnější a myslím, že se opravdu sešli skvělí lidi, skvělá parta. Moc bych si přála, aby nám to vydrželo a vídali jsme se i nadále,“ říká Jitka Boho.

Kdo ze čtveřice finalistů Hana Holišová, Marta Jandová, Alberta Černý a David Gránský se nakonec stane vítězem osmé řady s podtitulem Šampioni? Tedy vlastně dvojnásobným vítězem Tváře? Finále show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer na TV Nova, a už nyní je k dispozici na videoportálu Voyo.