Milenci Lambora a Bezděková: Svoji lásku přenesli do klipu
Zdroj: herminapress

Milenci Lambora a Bezděková: Svoji lásku přenesli do klipu

Vytvořeno dne 03.07.2021

Modelka a vítězka soutěže krásy Andrea Bezděková je nejen krásnou ženou, ale také partnerkou úspěšného a obsazovaného herce Marka Lambory. Ten přijal nabídku zahrát si ve videoklipu kapely UDG, a jelikož měl hrát kluka v zamilovaném páru, tak se přímo nabízelo, aby do role jeho partnery byla obsazena jeho pravá partnerka Andrea.  Jedná se tak o jejich první společný pracovní projekt, ve kterém do jisté míry hráli sami sebe

Zdroj: YouTube

Dívat se na to, jak si váš partner užívá postelové hrátky s někým jiným, není žádný med, a to ani když se jedná pouze o hereckou roli. Možná i proto přijali oba partneři nabídku zahrát si milenecký pár s nadšením. „Kluci z kapely UDG pocházejí ze stejného města jako já, takže se jednalo především o sousedskou výpomoc. Navíc celé natáčení bylo fajn a velmi si ho celý tým užil,“ uvedl herec Marek Lambora.

Videoklip k písni Ještě jednou vypráví příběh naplněného a šťastného vztahu, který naruší mužova nevěra. Partnerčino zlomené srdce celou situaci neunese a raději se uchýlí k sebevraždě. Marek celé situace lituje a přeje si vrátit čas. Vyměnil by vše, co má, aby ještě jednou prožil ty krásné chvíle plné tance, smíchu, společných večeří, žádosti o ruku. „Kariéry a životní cesty obou našich herců sledujeme. Jsou to nesmírně talentovaní a pracovití lidé, tedy nás velmi těší, že si ve svých nabitých kalendářích našli skulinu na natáčen s námi. Toho si vážíme,“ dodává Vrzák.

Singl Ještě jednou budou mít možnost fanoušci slyšet na doposud největším koncertu kariéry UDG, kde vyvrcholí oslavy 20 let působení kapely, a to 24. listopadu 2021 ve Fóru Karlín.