Odhalená hruď a vlasy v pozoru. Felix Slováček ml. zažil účinek defibrilátoru na vlastní kůži
Zdroj: herminapress

Odhalená hruď a vlasy v pozoru. Felix Slováček ml. zažil účinek defibrilátoru na vlastní kůži

Vytvořeno dne 02.07.2021

Na tohle focení muzikant Felix Slováček ml. jen tak nezapomene. Na soustředění finalistů projektu Anděl mezi zdravotníky v Chateau Šanov si na vlastní kůži ozkoušel, jak na něj účinkuje defibrilátor. Bohudík, jen jako!

„Pokud má fotka vtip a opodstatnění, jdu do toho. Vše jsme s fotografem Jirkou Hermanem a produkční Míšou Blažkovou zkonzultovali, s milou sestřičkou domluvili podrobnosti a šlo se na věc. Myslím, že výsledná fotka bude stát za to,“ uvedl Felix, který hned druhý den po návratu z Anděla, akce pořádané Davidem Novotným, došel podpořit jeho druhý projekt. Tentokrát to bylo představení finalistů Muž roku 2021. Tam zase Felix Slováček splnil funkci ambasadora jednomu z finalistů.

 „První dojem je zatím dobrý. Vím, že je to profesionální boxer, tak by měl mít v sobě soutěživost, píli, slušnost a určitou pokoru. Samé dobré vlastnosti, a když k tomu přidá vysportované tělo, má naději na úspěch. Muž roku by měl být hezký nejen pro ženské, ale i sympatický pro chlapy,“ uvedl muzikant a pak hrdě konstatoval: „A protože na finále v Náchodě pravidelně vystupuji, vlastně jsem takový Muž roku s číslem 13. Užívám si to, je to vždycky příjemná akce.“