Hvězda Tvojí tváře se zasnoubila. Nebylo to ale bez problémů
Zdroj: herminapress

Hvězda Tvojí tváře se zasnoubila. Nebylo to ale bez problémů

Vytvořeno dne 05.08.2021

Zpěvák Albert Černý je už nějaký ten rok zamilovaný až po uši. Jeho krásná přítelkyně, modelka a vítězka světového finále Elite Model Look pro rok 2014, Bára Podzimková, ho okouzlila natolik, že ji zpěvák skupiny Lake Malawi požádal o ruku. Udělal to na Kostarice a k prstýnku přidal tajný dárek.

„Můj plán byl jasný: prstýnek z antipearle a jedno mega překvapení. Krásný, pastelově růžový longboard od značky Dead Kooks vyrobený na míru pro Báru legendárním australským shaperem,“ začal popisovat „zasnubovací anabázi“ Albert a mimo jiné na sociální síti povyprávěl. „Playa Blanca je jedna z nejkrásnějších pláží v okolí města Jaco. Pak začalo strašně lít. Tohle není úplně ideální počasí pro žádost o ruku. Ale řekl jsem si, že už to prostě musím udělat. Začínal jsem být nervózní. Tajně jsem si do kapsy u plavek strčil papírovou krabičku s prstýnkem, kterou jsem předtím dal do sáčku na zip. Seděli jsme chvíli na pláži v totálním slejváku a pak nás napadlo si jít aspoň zaplavat – velká romantika, jenom že jsem celou dobu kontroloval, jestli mi prstýnek neodplaval z kapsy někam do moře.

A pak jsem Báru vytáhl na břeh, zavázal jí oči a zatáhnul ji na tom novém surfu zase do vody. Najednou přestalo pršet, vysvitlo sluníčko, Bára si sundala pásku z očí, přečetla do surfu zalaminovaný ručně psaný vzkaz “Will you marry me?” a já jsem z kapsy vyndal úplně rozmočenou papírovou krabičku s prstýnkem. Byl to pro mě jeden z nejhezčích okamžiků v životě. Řekla ano!“