Herečka Nikol Kouklová zažila masáž na pláži. Užívala si ji ve třech...
Zdroj: herminapress

Herečka Nikol Kouklová zažila masáž na pláži. Užívala si ji ve třech...

Vytvořeno dne 19.10.2021

 

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová ocenila, že ji kolegyně Dana Morávková pozvala na oslavu výročí otevření masážního studia v Karlíně, jehož je tváří. Nikol šla ráda a musela si přiznat, že masáž potřebuje jako sůl.

„Masáž beru jako odměnu za tu dřinu při zkoušení muzikálu Cabaret. Je to pohybově náročné představení a tělo trpí. Nejsme tanečník, abych denně tělo protahovala. Tančím nárazově, a pokud není tolik času na rozcvičení, pak bolí celý člověk,“ usmívala se herečka Divadla Bez zábradlí, kde se Cabaret hraje.

Masáže si Nikol Heřmánková užívá sama. Manžel, Karel Heřmánek, nemá masáže rád. „Možná si myslí, že je to taková holčičí záležitost a také mu je nepříjemné, když na něj sahá někdo jiný. Ale nedávno jsme podstoupili masáž hlavy a to se mu líbilo. Tam možná také pochopil, proč ženy rádi chodí ke kadeřníkovi! Protože takové pomalé mytí hlavy je úžasné,“ smála se Nikol, která před nedávnem zažila rodinnou dámskou jízdu. Nikol, její sestra a maminka vyrazily do Řecka.

„Masáže vyhledám i v cizině. V Řecku jsem si užila thajskou masáž přímo na pláži. Když mě viděla máma, šla do toho také a nakonec se přidala i sestra. Tamní zkušená masérka mi řekla, že mám něco zablokované v oblasti lopatky, a že by to chtělo častěji masírovat,“ uvedla Nikol Heřmánková Kouklová a ještě před večerním představení komedie Hra, která se zvrtla, si užila masáž v masážním studiu Myly.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 27.04.2022 13:37
ve trech ma rada urcite taky sex jo dal bych si rict miluju te nikol