Kvůli životní lásce hubne! Odhadnete, kolik tenhle chlap nosí na sobě sádla?
Zdroj: TV Prima

Kvůli životní lásce hubne! Odhadnete, kolik tenhle chlap nosí na sobě sádla?

Vytvořeno dne 02.11.2021

 

Jak tvrdí účastník docu reality Tlouštíci Petr Fek, důležité je jít do toho, rozhodnout se a nepřestat. To je jediná cesta, jak se přebytečných kilogramů zbavit. Podaří se mu splnit vyslovené cíle?

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Petr Fek po letech vypátral svou třídní učitelku a velká lovestory byla na světě. Jeho velkou slabostí je pivo. Rád si zajde s chlapy na pivko a v době lockdownu pil pivo doma. Pohybu má málo a kila letěla nahoru. Dotáhl to až na 146 kilogramů. Jeho partnerka je velmi štíhlá a Petr doufá, že když se mu podaří zhubnout, dojde i na vytouženou svatbu.

Petr tvrdí, že se ke své postavě projedl, a že si za ni tedy může sám. A je jen na něm, jestli se mu podaří ze 146 kilogramů zhubnout, nebo ne. Má velkou podporu ve své paní, která je jeho bývalou učitelkou. Čeští Macronovi se rozhodnou, že důležité je se o změnu pokusit. Nejen z estetického, ale především ze zdravotního důvodu. Navíc partnerka pana Feka podotkne, že při psaní jídelníčku zjistila, že on toho sní víc za týden než ona za celý rok, a s tím by se tedy mělo něco dělat.

První stopku dostane alkohol, pak noční vyjídání lednice i tajné svačinky. Ovšem také bude třeba Petra zvednou z gauče, což v době covidové, kdy natáčení probíhalo, nebylo nic snadného. Naštěstí se objevil druh pohybu, který by Petra bavil, a právě proto aby mohl tančit, začal se hýbat a shazovat přebytečné kilogramy.

Měl z čeho, jeho metabolický věk byl o patnáct let vyšší než ten reálný, tuku měl na těle 49 kg, což je hmotnost jeho paní. Petr se chce dostat pod hranici sta kilogramů a být zase přitažlivý a zdravý. Povede se mu s týmem odborníků svého cíle dosáhnout? Nebo to vzdá?

Jeho motivace je obrovská, takže jak to s ním dopadne, můžete sledovat na TV Prima už brzo. A třeba si některé z rad a triků vzít pro svou cestu za vysněnou postavou za své. Sledujte už v pondělí!