Ranní líbačka Míši Pecháčkové s Haďákem. Zdrhne Gránskému nebo se zakouká do Biliny?
Zdroj: TV Prima

Ranní líbačka Míši Pecháčkové s Haďákem. Zdrhne Gránskému nebo se zakouká do Biliny?

Vytvořeno dne 05.05.2022

Zloději mají políčeno na nosorožce a jejich vzácné rohy, a tak se musí hlídat. Kvůli tomu se nešťastnou náhodou dostane Sid v podání Michaely Pecháčkové do hodně nebezpečné situace. Zloději ji přepadnou, spoutají a „uklidí“ do nosorožčího výběhu.

„Sedím svázaná ve výběhu, kde se normálně pohybují nosorožci, v Safari parku ve Dvoře Králové. Natáčelo se to v podvečer a samozřejmě tam to zvíře nebylo. Nejprve se natočily záběry se mnou a pak teprve se samotným nosorožcem,“ vypráví Pecháčková, jak scéna v zoo vznikala. „Seděla jsem tam, měla svázané ruce, nohy a zalepenou pusu. Nejprve jsem se tedy posadila, rekvizitáři mě svázali a čekala jsem, až se to odtočí. Nebylo to moc pohodlné, když bylo třeba, museli mě poponášet. Stejně tak i Šimon, který mě coby Haďák zachrání,“ vzpomíná na scénu Michaela.

Dohru tohle všechno mělo ještě v ateliérech, kdy Sid před Haďákem roztaje. „Zkrátka jsme se začali líbat. Stála jsem na špičkách, abych na Šimona vůbec dosáhla, je opravdu vysoký. Byla to scéna, kterou jsme točili snad v sedm ráno. Byla hned první ten den. Bylo to vtipné a natáčelo se to asi třikrát,“ prozrazuje tajemství herečka, jak probíhala první pusa s kolegou Šimonem Bilinou, a dodává ještě jednu perličku. „U nosorožce i před Šimonem brečím a řeknu vám, že slzičky, které tam Sid ukápnou, nebyly pravé. Nebudu lhát, holky v maskérně mi musely pomoct,“ usmívá se herečka, která tak podle scénáře zamotá hlavu Haďákovi. „Uvidíme, zda podlehne. Bude to ale boj a Sid nastane dilema,“ dodává seriálová Sid na závěr.