Zpěvák Bohuš Matuš se vyhrabal z covidu. Už podruhé…
Zdroj: herminapress

Zpěvák Bohuš Matuš se vyhrabal z covidu. Už podruhé…

Vytvořeno dne 05.09.2022

Zpěvák Bohuš Matuš musel nečekaně minulý týden odříci svoje koncerty a dát si pauzu. Přestože je očkovaný, už podruhé onemocněl covidem a zůstal doma v karanténě. Nyní se opět pustil do práce.

„Hodně koncertuji, možná bylo otázkou času, kdy opět dostanu covid. S Luckou jsem si to odmarodili, ale neměli jsme skoro žádné příznaky. Hlavně, že malá Natynka, miláček můj, zůstala zdravá,“ uvedl Bohuš Matuš v zákulisí náchodského divadla při charitativním koncertě Den dobrých skutků, který pořádal David Novotný.

 Známý zpěvák rád zazpíval pro dobrou věc, protože ví, jaké to je, když za člověkem někdo stojí a pomůže. I jeho kariéra se kdysi odvíjela na základě pomoci druhých. „Začal jsem zpívat ve třinácti, čtrnácti letech. A lidé mě podporovali. Pamatuji si, že jeden pán z Brna mě vezl za Michalem Davidem, aby si mě poslechl, nebo jsem dělal instruktora na dětském táboře a tam mi sbormistryně Markéta Jedličková předpovídala, že budu jednou muzikálová hvězda a že mě dostane na brněnskou konzervatoř. Tak jsem se v sedmnácti letech stěhoval do Brna, z kominíka jsem studoval na zpěváka.“

Diář Bohuše Matuše je neúprosně plný. Hodně se těší na Vzpomínkový koncert na Waldemara Matušku. „Je to paradox, ale nezpívám tam píseň Waldemara Matušky, ale píseň, kterou jsem pro Waldu složil. Jmenuje se Pocta Waldovi. Před pár lety jsem se sešel s Olinkou Matuškovou a tu písničku jí předal na CD. Líbila se jí a odsouhlasila mi ji,“ uvedl Bohuš Matuš, natěšený na koncert, který se koná 16. září v Divadle Broadway.