Monika Absolonová odmítla jít na svatbě na latrínu: To nebudu ani zkoušet!
Zdroj: TV Prima

Monika Absolonová odmítla jít na svatbě na latrínu: To nebudu ani zkoušet!

Vytvořeno dne 27.10.2022

Zpěvačka Monika Absolonová, moderátorka pořadu o svatbách, narazila. Ne vždy se svatba odehrává v civilizaci, a proto byla hodně překvapená, když jí ženich a nevěsta zavedli do skautského tábora a pyšně představili místo svatby.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Natálka se s Tomášem seznámila ve Skautu. V podobném duchu se ponesou všechny přípravy. Svépomocí. A svatební hosté budou mít jediný úkol. Do skautského tábora si dovézt ešus. Ovšem počítá se i s roztržitými hosty. V případě, že někdo zapomene, budou k zapůjčení. Dojde na kopání latrín, odzimování kuchyně a – pozor, hosté mají k dispozici skautské lázně, sprchu a další vymoženosti.

A Natálka ví, že byla Monika trochu v šoku. A že odmítne vyzkoušet si latríny na vlastní kůži. „To chápu, ale my si na svatbu pozvali lidi, kterým to vadit nebude. Skousnou to,“ je přesvědčena budoucí nevěsta.

Jaký bude svatební příběh Natálky s Tomášem, kdo se bude brodit potokem a bude jim přát počasí, nebo nevěsta nakonec vezme ke svatebním šatům holínky? Proč nedorazí kadeřnice a kdo nevěstu učeše? Na všechny otázky najdete odpověď už v pondělí 31. října na Primě.