Tohle nepřehlédnete. Novodobá Afrodita září na titulce společenského časopisu
Zdroj: Se svolením Playboy

Tohle nepřehlédnete. Novodobá Afrodita září na titulce společenského časopisu

Vytvořeno dne 21.12.2022

Jako Afrodita, z mořské pěny zrozená, se rodí i nová Playmate. Marie je mladá, cílevědomá, sexy žena, která ví, co chce. Zbožňuje driftování a k tomu by se ráda vznesla mezi hvězdy českého showbyznysu

„Když jsem byla oslovena, abych se stala novou Playmate, neváhala jsem ani minutu,“ svěřila se Marie. Plní se jí tak jeden z jejích tajných snů. S Marií jsme se vrátili do míst, odkud pochází starověká řecká bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky – na Kypr. „Focení na Kypru překonalo mé představy. Naprosto jsem si tento ostrov zamilovala. A určitě se budu vracet znovu a znovu. Ty magické východy a západy slunce stojí za to. Stejně tak i pláže a průzračně čisté moře,“ pronesla s nadšením Marie a dodala: „Když jsem se dozvěděla o koncepci focení, řekla jsem si: Jo, ztvárnit ,Afroditu 21. století‘ je pro mě velká čest, vyzva, a zároveň zodpovědnost. Už jen kvůli tomu, kdo Afrodita byla...“ Během tří dnů vznikly pod taktovkou fotografa Petra Mihleho úchvatné snímky s podtitulem Afrodita z Hot Peppers. Právě v tomto klubu Marie pracuje na pozici barmanky.

Lednové vydání dále nabízí rozhovor s Liborem Votrubou – organizátorem vánočních trhů a na dvacet otázek odpovídá Karel Rada, ktery vede od roku 2017 českou ženskou fotbalovou reprezentaci.