Herečka Alice Bendová přiznala psychické problémy! „Jsem jako v nějaké hře, není mi dobře“
Zdroj: herminapress

Herečka Alice Bendová přiznala psychické problémy! „Jsem jako v nějaké hře, není mi dobře“

Vytvořeno dne 11.09.2023

Herečka Alice Bendová, která většinou kypí zdravím a srší energií, zažila zdravotní peklo. Chytila covid a průběh onemocnění nebyl zrovna procházkou růžovým sadem.

„Ale řeknu Vám byl to hnus. A vlastně pořád je, protože nemám ani chuť ani čich. To se dá samozřejmě přežít a čekat, až se mé smysly vrátí. Ta chuť by nemusela tak rychle, protože poprvé v životě necítím chuť ničeho, tudíž ani tu slaninu s chlebem si nevychutnám. Ale víte, co je nejhorší? Že jsem jako ve snu, jako v nějaké hře, není mi dobře psychicky. Mně!“ popsala následky nemoci herečka. Dneska už má herečka testy negativní a fyzicky je v pořádku. Trápí ji však psychika.

„Mám takový divný úzkostný pocit a vím, že to způsobil tenhle hajzl. A není to úplná sranda, věřím, že ten, kdo je psychicky slabší může mít velký problém. Zažili jste to někdo? Tohle mi tedy chřipka nikdy nezpůsobila, tohle je něco opravdu jiného. Fuj. No nic, věřím, že bude brzy úplně dobře.“

Ten, kdo to nezažil, nepochopí, uvažuje herečka a doporučuje, aby lidé nosili respirátory alespoň u doktorů, aby se nenakazili nebo to neplivli na někoho, kdo by to nemusel zvládnout dobře. A nejde jen o covid.