Od sedmi dětí ke dvěma a naopak. Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím
Zdroj: TV Nova

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak. Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Vytvořeno dne 07.02.2024

Jak si poradí ve Výměně manželek temperamentní Petra v rodině se sedmi dětmi a nepříliš tolerantním tatínkem k tomu? A dokáže se klidná Andrea přizpůsobit domácnosti se dvěma puberťáky a třemi psy?

Andrea (29) žije v nájemním bytě 4+1 na sídlišti v Uherském Hradišti. Její manžel Aleš (33) pracuje jako řidič. Společnými silami se starají o celkem sedm dětí.

Aleš a Andrea se vzali před třemi měsíci, přestože už se znají čtyři roky. Co tedy novomanželku na Alešovi nejvíce trápí?. „Chtěla bych, aby vysával nebo utřel prach. Cokoliv. Aspoň s těmi dětmi,“ hořekuje Andrea. Aleš kontruje jednoduše: „Já myslím, že to přehání.“  Když se Andreou poznal, čekal Aleš dítě se svou tehdejší manželkou a potom, svými slovy: „Udělal dítě Andreji, takže byly těhotné obě naráz.“ Andreja jej doplňuje: „Pak se rozvedli, vzal si mě. Byla to taková komedie.“

Druzí účastníci Výměny manželek žijí v pronajatém domě se zahradou v Drozdově u Zbirohu. Petra (39) je momentálně doma, její manžel Ondra (30) pracuje jako skladník. Petřina dcera Aneta (17) chodí na střední školu, zatímco syn Michal (11) do šesté třídy. Doma mají hned několik francouzských buldočků.

Změna začíná aneb já mám pejsky, ona má děti

 

"Je to šok, ale určitě to zvládne hravě,“ říká Ondřej hned poté, co se dozvídá, že jeho partnerka Petra bude mít na starost sedm dětí. „Já mám doma jenom dvě,“ přiznává Petra při seznámení s rodinou, načež děti obratem kontrují „to bude mamka odpočívat“. To potvrzuje i Aleš, který dodává, že je rád, že si Andrea odpočine, že trochu vydechne a dojde plná sil do života. „Já mám pejsky, ona má děti,“ říká k tomu Andrea, která si se smíchem seznamuje se smečkou francouzských buldočků.

„Ty kouříš doma?“ ptá se Petra, zatímco její nová rodina večeří párky s kečupem. „Jenom když malá spí,“ říká její nový manžel Aleš. Na úplné omezení kouření se Aleš však netváří. „A jestli si myslí, že budu chodit ven, tak  nebudu,“ říká pak na kameru Aleš a dodává: „Manželka mě nezkrotila, tak mě nezkrotí ani druhá.“ Zdá se, že třecích ploch bude hodně, protože Andrea hned po ránu zjišťuje, že Michal si čistí zuby jednou za den. Večer. Zatímco hned po ránu kouká na televizi, což Andrea nechce, stejně jako jakékoliv jiné displeje, dovolovat.  Petra navíc zjišťuje, že maminka podle dětí spává až do dvanácti a pak se dívá na televizi a jednou za tři dny zametá a vytírá. A to ještě navíc nepřijely dvě děti z Alešova prvního manželství, to bude v domě teprve plný stav. Andrea se navíc během Výměny manželek rozhodne k obrovskému životnímu kroku…

Více se oběma páry seznámíte ve středeční Výměně manželek, která na TV NOVA startuje ve 20.20.