Překvapivá zpověď Vojty Kotka o těžkém porodu. Hrozba dvou žalob
Zdroj: TV Prima

Překvapivá zpověď Vojty Kotka o těžkém porodu. Hrozba dvou žalob

Vytvořeno dne 15.02.2024

Zatímco dnes je Vojta Kotek právem a s oblibou obsazován do rolí sympatických krasavců, jako miminko podle svých slov nepatřil k těm nejhezčím

"Já jsem se narodil se zdeformovanou hlavou. Skutečně. Už to malinko splasklo, ale měl jsem takzvaný kefalhematom. Je to, jako když máš na hlavě ještě jednu hlavu, a jenom nevíš, kde se na ní vyskytne ten obličej,“ prozradil během natáčení pořadu Máme rádi Česko. „Prý za to může moje maminka, která při porodu špatně dýchala,“ dodal, ale po chvíli tohoto tvrzení začal trochu litovat. „Teď mi trošku leží v hlavě, že jsem z toho osočil tu maminku. Teď je mi to líto, protože ona prokázala obrovskou odvahu, že si mě z té porodnice domů přivezla. Tam ležela spousta jiných hezčích dětí,“ omluvil se veřejně své mamince.

„Ty jsi říkal, že špatně dýchala, ale když z ní leze medicimbal, jak by asi měla dýchat. Já myslím, že chyba byla v tom, že jsi měl tu druhou hlavu,“ utahoval si z Vojty jeho protihráč Jakub Prachař. „Já jsem se narodil hezkej, ale pak to může dopadnout i takhle špatně. Narodíš se hezkej, a pak se cestou něco porouchá,“ přidal špetku sebereflexe Jakub.

A zase ta Saskia…

Na hodně tenkém ledě se Vojta Kotek během toho dílu pohyboval ještě několikrát. Do svého týmu si například pozval Jakubovu bývalou přítelkyni Denisu Dvořákovou a okatě mu dal najevo, za koho bude kráska dnes kopat. „Deniska je dnes večer v mém týmu,“ pronesl Vojta Kotek v narážce na Jakuba.

Do prekérní situace ho dostal i moderátor Libor Bouček, když ho nechal pantomimicky ztvárnit pořad Kalendárium. V tu chvíli tušil, že pokud chce uhrát bod, bude muset parodovat Saskii Burešovou, což se mu nakonec podařilo, bod pro tým z toho byl. Když měl následně pantomimicky předvést pořad Love Island, jeho tým nabyl dojmu, že paroduje zpěváka Pavla Vítka. To sice vzbudilo pobavení ve studiu, jak moc se ale bude Pavel Vítek bavit u obrazovky, zpochybnil i Jakub Prachař. „Nic no, tady to vypadá na spojenou žalobu. Saskia a Pavel,“ smál se na účet protihráče Jakub. „Pavel Vítek má dnes jistě radost,“ přisadil si ještě moderátor Libor Bouček.

Kromě Denisy Dvořákové bude v pátečním premiérovém díle Máme rádi Česko soutěžit i Richard Genzer a sportovní moderátor Petr Svěcený. Proti nim se v týmu Jakuba Prachaře postaví herec Matěj Hádek, režisér Vojtěch Moravec a moderátorka Lucie Bechynková.

Video soubor

Zdroj: TV Prima