Česká moderátorka se pochlubila valentýskými fotkami se světovou popovou star! Vztah odhalily nedávno!
Zdroj: herminapress

Česká moderátorka se pochlubila valentýskými fotkami se světovou popovou star! Vztah odhalily nedávno!

Vytvořeno dne 16.02.2024

Teprve nedávno se svět dozvěděl o vztahu české moderátorky a miss Ivety Maurerové a zpěvačky LP. Od Vánoc utekly necelé 2 měsíce a pár zveřejnil i fotografie z oslav sv. Valentýna.

26. prosince 2023 se pár rozhodl oznámit světu svoji lásku. Česká královna krásy, moderátorka a zprávařka pořadu Snídaně s Novou Iveta Maurerová tvoří pár se světovou popovou stár LP. Ta má třeba na streamovací platformě Spotify téměř 6 500 000 posluchačů měsíčně! 

S Ivetou se poznaly v pořadu Snídaně s Novou, kde LP promovala svůj český koncert. V tu chvíli se Iveta starala také o sociální sítě pořadu. Slovo dalo slov a brzy si zahrála i v pražském videoklipu, který tu LP natáčela v rámci Prague Pride.

Šťastného našeho prvního Valentýna, má lásko! Moc tě miluju! A je jedno, co je za den, oslavuji, že tě můžu milovat každou vteřinu! Děkuju za tebe!“ Iveta Maurerová 

A zdá se, že jim vztah pěkně kvete. I když jsou na časté příspěvky skoupé, něco málo pro fanoušky ze svého soukromí pustí ven. Nyní Iveta sice použila stejné společné fotky, které již zveřejnily v prosinci, ale přidala také pár nových. Na nich je sice již sama, ale s obrovskou kyticí růži a srdcem ze sladkostí.