VyVolení proti Big Brotheru. I to by mohl být nový VIP speciál Prostřena
Zdroj: TV Prima

VyVolení proti Big Brotheru. I to by mohl být nový VIP speciál Prostřena

Vytvořeno dne 15.02.2024

Znáte je z obrazovek, účastnili se společně i jednotlivě nejrůznějších reality show. Dvě ženy a tři muži, které už jste v obývacím pokoji měli. Díky tomu začali plnit stránky bulváru a víte o nich prakticky vše. Zjistíme, jak se bulvární celebritky umí postavit k plotně, co na ní zvládnou vykouzlit a kdo bude taktikem týdne. Sledujte Prostřeno!

Pondělí: Podnikatelka Simona Míková (32)
  • Moderátorka rádia Kiss Simona si udělala moderátorský kurz. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou – jako hlavní obor Mezinárodní obchod, jako vedlejší obor Mediální komunikaci. Zde získala titul Ing. Dále studovala EDU Effective – Marketing 21. století – a má z něj titul MBA. Pracovala jako brand manager. Nyní je freelencer v oblasti marketingu a sociálních sítí. Má skvělé rodiče a úžasného bratra, který je o osm let mladší a je to velký bojovník. Prošel si rakovinou, kdy mu dávali lékaři velmi malou šanci. Dnes je to už šest let a on je tři roky v remisi. Tuto výzvu přijala, protože ráda překonává svoji komfortní zónu a vaření před kamerou pro ni výstup z komfortní zóny je. Těší se, že bude mít možnost poznat další fajn lidi, se kterými bude mít něco společného. Ráda ochutná, jak kdo vaří, a chce také zažít týden plný dobré zábavy. Ráda připravuje rychlé recepty, ale co na její menu řeknou hosté? 
Úterý: Podnikatel Petr Krejzy (44)
  • Účastník druhé řady VyVolených by část výhry předal na charitu. Věnoval se profesionálně travesty show. Nyní je majitelem pánské kosmetické firmy a vlastní salon, kde dělá kosmetiku. Žije s přítelem. Hodně času věnuje své práci. Tuto nabídku přijal, protože je velkým fanouškem pořadu a chtěl si ho vždy vyzkoušet. Těší se, že bude mít možnost zjistit, jak vše funguje a jak probíhá natáčení. S oblibou chodí cvičit. Má rád operu a volný čas tráví se svým přítelem a pejskem. Sám o sobě tvrdí, že je veselý a hodný, někdy až blbý. J Ve svém věku je už smířený se vším. J Jak zaujme jeho menu? 
Středa: Babička na nemocenské na plný úvazek Věra Patt (56)
  • Účastnice prvních Vyvolených. Studovala na Lidové konzervatoři obor zpěv. Pracovala jako elektrikářka, odborný poradce nábytku a zařízení, DJ, zpěvačka a moderátorka. Nyní je po operaci na nemocenské a je babičkou na plný úvazek. Je rozvedená, má dceru Nikolu a vnoučka Sama. Tvrdí o sobě, že je optimistka. Je přátelská, otevřená a milující. Nabídku přijala, protože jí to přišlo jako dobrý nápad, a je za ni moc ráda. Těší se na zábavu, pokoru a žádné podlosti od spolusoutěžících. Ráda získá nové přátele a ochutná třeba to, co nikdy sama nevařila. Samozřejmě si chce jít tentokrát pro výhru. Pokud by vyhrála, tak by podpořila malé hokejisty HC SLAVIA, kde hraje její vnouček Samík (výroba kartiček a plakátů pro další rok). Překvapení by dala i pod talíře ostatním soutěžícím a dál se uvidí. 
Čtvrtek: Specialista komunikace Julian Záhorovský (38)
  • Finalista pěvecké reality show rád skládá hudbu a nabídka je pro něj výzva. Je šťastně zadaný. Vede veselý, klidný život a doufá, že to tak zůstane. Nikomu nikdy nevařil a tohle vše bere jako příležitost se něco naučit. Je pro každou srandu. Očekává, že se mu doma přestanou smát, když je v kuchyni. Pokud by vyhrál, tak by peníze věnoval na dobročinné účely. Zábava bude vyfotit si 360° fotku nebo video a k tomu možná hra na kytaru. Nemusí asijskou kuchyni a nerad zkouší nové věci. Jak mu bude chutnat u stolu ostatních? Celý večer ladí do devadesátých let a společně všichni zavzpomínají na svá mladá léta.
Pátek: Kondiční specialista Karel Frýd (38)
  • Z reality show Big Brother je znám také pod jménem Plyšák. Byl od dětství vedený ke sportu. Pracoval jako trenér FK Viktoria Žižkov (kondiční trenér), AC Sparta Praha Futsal (kondiční trenér), Florbal Chodov (kondiční trenér) a u České reprezentace žen pozemního hokeje. Nyní je kondiční specialista a osobní trenér. Jeho život je skvělý od roku 2019, kdy se mu narodil syn Kubík. Poté se v roce 2022 narodila ještě dcera Emička. V roce 2023 si vzal dle jeho slov nejlepší ženskou na světě – Lenku. Nejdřív to své přihlášení do soutěže bral jako vtípek, ale postupem času nabídku přijal, a jelikož je hodně soutěživý, tak nabídku přijal a jde bojovat. Těší se, že v sobě najde toho kluka jako na učilišti, když se učil vařit, a předvede něco, co lidem vyrazí dech. Ne všichni fitness lidé musí vařit striktně podle diet, jde to i jinak. To se právě bude snažit ukázat. Pokud by vyhrál, tak by pořídil místním dobrovolným hasičům nové vybavení, které potřebují. Menu sestavil z jídel, která doma vaří jeho žena. On jí chce ukázat, že to umí také. 

To jsou hrdinové pořadu Prostřeno! v týdnu od 19. února.