Tyto ženy kompletně ovládly svou krásou Český ples! Všechny mají jedno společné!
Zdroj: herminapress

Tyto ženy kompletně ovládly svou krásou Český ples! Všechny mají jedno společné!

Vytvořeno dne 27.02.2024

V sobotu proběhl v pražském Obecním domě jeden z trojice největších plesů. Věřte, že se bylo na co dívat. Český ples totiž ovládly svou krásou finalistky Miss napříč časem!

Nejeden muž se musel během Českého plesu na tajno ohlédnout za krásou účastnic soutěže krásy Miss Czech Republic, kde v čele stála jejich ředitelka Taťána Makarenko. Její svěřenkyně totiž byly velikou ozdobou posledního z trojice velkých plesů.

Večer byl samozřejmě přehlídkou bohatých dlouhých šatů a nablýskaných šperků. A přesně i to platilo pro ředitelku Miss Czech Republic Taťánu Makarenko. Ta vynesla šperky v hodnotě 2.7 miliónu korun a v černých šatech ji to moc slušelo! K sametovým šatům zvolila dlouhé originální  černé rukavičky. Dobře zvolená kontrastní kombinace stříbrných ozdob vůči šatům a kabelky, vše podtrhují.

A svojí roli zvládly i její svěřenkyně. Vítězka Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová vypadala ve svých světlých korzetových šatech jako víla. Dokonce v naší módní polici dostala jedničku s hvězdičkou. S kolegyní a vítězkou Miss Czech Republic 2016 Nikolou Uhlířovou si mohli podat ruce. Ta nedala na takovou lehkost jako Karolína, za to vsadila na sytě rudou barvu. Ne jeden muž se musel za touto kráskou ve výrazných šatech otočit.

Čtyřlístek slečen z Miss Czech Republic doplňuje Miss Supranational 2022 Kristýna Malířová. Světlé šaty s vysokým rozparkem, krajkou a decentním boa působily nejvíce sexy. 

Nesmíme však opomenout ani o pár let starší ročníky z dob České Miss, kdy tato soutěž krásy dominovala na obrazovkách pod vedením Michaely Bakaly. Z jejich krásek nemůžeme opomenout Miss Earth 2012 Terezu Fajksovou, Českou Miss 2009 Ivetu Vítovou, Terezu Budkovou, která ve stejném roce skončila třetí a finalistku a influencerku Kristýnu Schickovou.

Modelka Tereza Fajksová se na akcích nyní objevuje velice zřídka, ale v sobotu zvolila róbu, ve které rozhodně nebyla k přehlédnutí! Smaragdové korzetové šaty s velkými ozdobnými rukávy a dlouhou vlečkou vypadaly opravdu luxusně!

Ivetu Vítovou znáte ze zpravodajství televize Nova a mnozí si pamatují ještě její jméno za svobodna - Lutovská. V šatech v opravdu netradičním střihu provázela po boku Jana Čenského celým večerem. Zvláštně nabíraný horní díl na nás působil spíše usedle. Ale pro televizní moderátorku večerních zpráv není příliš sexy model vhodný.

Na fialovou barvu vsadila modelka Tereza Budková. Ten kdo by čekal, že na ples dorazí se svým přítelem, ten by se mýlil. Hokejový brankář Ondřej Pavelec si s Terezou svoje soukromí přísně střeží a podobné akce navštěvují odděleně. Každopádně i jí to moc slušelo.

Co se se týče sestry úspěšného fotbalisty Patrika Schicka modelky a influencerky Kristýny Schickové, ta s černými rafinovanými šaty nenechala představivost místních mužů na pokoji.

Kdybychom měli být fér a zajít ještě více do minulosti, tak by se do našeho výběru musely vejít i dámy ze soutěže krásy z dob Miloslava Zapletala. Těmi jsou Aneta Vignerová, která přišla se scénaristou Petrem Kolečkem a Lucie Šlégrová, manželka hokejisty Jiřího Šlégra. Na obě se můžete podívat v naší galerii.

 

 

 

Default User Image
Alena Marková , 27.02.2024 09:55
Děkuji za super články,fotografie,videa a kvízy.Jste prostě úžasný magazín.👏👏👏👏🍀