Nosková seřvala Rašilova přímo na place! Z krásné Míši je pěkná semetrika
Zdroj:

Nosková seřvala Rašilova přímo na place! Z krásné Míši je pěkná semetrika

Vytvořeno dne 28.05.2020

Jako příšerná semetrika a „matka roku“ se představila zpěvačka Michaela Nosková v seriálu Modrý kód. Střihne si roli Vránové, matky od rodiny z okraje společnosti, ženy, která pro ostré slovo nejde daleko.

Pusu si otevřela především na Sašu Rašilova a z toho měla sympatická zpěvačka pěkný stres…

Video soubor

„Byla jsem z toho strašně nervózní. Nejenom, že jsem v žádném seriálu takhle velký prostor ještě neměla, ale musela jsem být ostrá na Sašu Rašilova. Neznali jsme se předtím a pro mě je to pan herec, takže to byl trochu stres,“ přiznává bez okolků zpěvačka. „Je to zvláštní, v divadle nemám problém, ale před kamerou a před Sašou jsem se styděla,“ dodává.

I když její role umaštěné matky Vránové není nijak lichotivá, udělala jí radost. „Nejdříve jsem si říkala, proč zrovna já mám být takovým případem pro sociálku a hrát tak nezodpovědnou matku, ale nevadilo mi to. Je to pro mě výzva a udělala jsem radost mojí mamince, která se na Modrý kód pravidelně dívá,“ říká Nosková, na které se pěkně vyřádili v maskérně. „Výhodou bylo, že jsem mohla přijít neučesaná, nenalíčená, oni to ještě o něco zhoršili a šlo se na plac,“ vzpomíná Nosková. 

Michaelu Noskovou uvidí diváci FTV Prima ještě v pondělí 1. června ve 20:15 v seriálu Modrý kód!