Režisér Magnusek drasticky zhubl. 170 kilo je minulostí!
Zdroj: herminapress

Režisér Magnusek drasticky zhubl. 170 kilo je minulostí!

Vytvořeno dne 26.05.2020

Tomáše Magnuska jste znali jako nejtěžšího režiséra v republice. Usměvavá kulička, která si ze své váhy dovedla dělat legraci. Nyní je všechno jinak. Tomáš zhubl a je téměř poloviční. Co mu zůstalo, je úsměv, sice pohublý, ale o to víc spokojený.

„Měl jsem skoro 170 kilo. Musel jsem změnit životosprávu a celý pohled na svět. Dal jsme dolů 50 kilo za čtyři měsíce a navíc od víc jak 10 kilo nadbytečné kůže mi pomohli lékař,“ uvedl Tomáš Magnusek, který je nyní se zbývajícími kily a obrovskou jizvou přes celé břicho v péči pražské kliniky estetické medicíny Petra Clinic.  

Kvůli kilům nepustili otylého režiséra v zoo na lanovku, v letadle si musel koupit dvě sedačky či si nemohl koupit traktůrek na zahradu.

„Nejbolestivější je vstát. To radši kolikrát radši nevstanu. Ale lidé si všímají, že už netahám kila navíc. To je příjemné,“ pochvaloval si režisér filmů Bastardi, Modelky s.r.o., Kluci z hor a další, kterého kvůli kilům nepustili v zoo na lanovku, v letadle si musel koupit dvě sedačky či si nemohl koupit traktůrek na zahradu, protože ho neuvezl.

„Musím si odpustit všechno, co jsem milovat. Žádné kokinko, čokoládu, žádný vajíčkový chlebíček. Děláme každý den jiný salát, žeru takovou proteinovou dietu a podobné věci. Je to super pocit, ale jídlo mi chybí. Nekouřím, nepiju, neberu drogy a jídlo byla moje droga,“ posteskl si Tomáš Magnusek .

Režisér se potřebuje rychle dostat do formy, protože už za týden začne točit svůj nový film. „Nemůžu dělat skoro nic a dělám skoro všechno, protože jsem blbej. Mám začít příští týden točit nový film a vůbec nevím, jak to budeme dělat. Mám přes břicho obrovskou jizvu.“

Video soubor

Tomáš Magnusek ale věří, že nakonec vše zvládne a film Stáří není pro sraby natočí. Film má hvězdné obsazení. Uvidíte Martina Dejdara se synem Matějem, Luďka Sobotu, Jana Přeučila, Evu Hruškovou, Oldřicha Vlacha, Evu Burešovou, Ladislava Freje, Ivana Vyskočila, Roberta Cejnara, Pavlínu Tomicovou, Jaroslava Sypala, youtuberku Dominiku Myslivcovou, Barboru Ježkovou a řadu dalších. A o čem film pojednává? O partě staříků, kteří se rozhodnout ještě si něco užít a vyrazí na svoji poslední životní jízdu. Natáčet se bude, mimo jiné, i v Babiččině údolí.