Porotkyně SuperStar Pagáčová už myslí na dovolenou. Jaká bude?
Zdroj: herminapress

Porotkyně SuperStar Pagáčová už myslí na dovolenou. Jaká bude?

Vytvořeno dne 27.05.2020

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová momentálně žije finálovými živými přenosy pěvecké soutěže Superstar. Jeden večer už má za sebou a druhý ji čeká. Po celou dobu trvání soutěže je na ní nezvyklý pohled – složité účesy, luxusní líčení a šaty.

„Ta péče, která se nám dostává, je neskutečná. Obléká nás Filip Vaněk, češe Marty Tyl a líčí Margitka Skřenková, což jsou špičky ve svém oboru. Mne samotnou to hodně baví. Lépe se sice cítím ve svém oblečení s bobkem na hlavě, ale o to víc si to užívám, protože je to na chvíli,“ usmívala se Patricie Pagáčová, která přišla podpořit spisovatelku Barbaru Nesvadbovou na křest její nové knihy s názvem Iluze.

"Proč člověku dělá dobře, když „vybleje“ svoje jedy na někoho, koho vůbec osobně nezná."

Patricie Pagáčová

„Já už si žádné iluze nedělám. Nevnímám svět v růžových brýlích, už jsem si za těch svých třicet let také něco prožila. Možná, že si dělám iluze o tom, že lidé nejsou špatní a pak občas narazím, zvláště na sociálních sítích. To jsem se docela obrnila, ale pořád nechápu proč. Proč člověku dělá dobře, když vybleje svoje jedy na člověka, kterého vůbec osobně nezná. Je to smutné.“

Po dobu koronavirového nicnedělání drželi Patricii nad vodu její pejskové. „Ti nikdy nezklamou. To jsou takové čisté duše. Těm nevadí, jestli máte na hlavě paruku nebo tři kila navíc. Když byla karanténa, udržovali nás s manželem v činnosti. Na léto jsme si naplánovali dovolenou na kolech. Přiděláme za ně vozík pro psy a pojedeme i s nimi,“ těší se Patricie na dny příští a doufá, že se jim plány splní.