Novinka s Karlem Rodenem v hlavní roli! Podívejte se na oficiální trailer
Zdroj: herminapress

Novinka s Karlem Rodenem v hlavní roli! Podívejte se na oficiální trailer

Vytvořeno dne 21.07.2022

 

Tvůrci připravovaného projektu Indián, dnes zveřejnili trailer k filmu, který představí herce Karla Rodena v roli, v jaké ho diváci ještě neviděli.

„V první řadě je to komedie, ale mně se na tom líbí i ta nadstavba. To, co je ve filmu navíc. Indián má určité poslání, které má film mít. A je jedno, jestli jsem se stal podnikatelem nebo Indiánem. Jsem zvědavý, co udělá film s lidmi, kteří se na něj přijdou podívat. Právě diváci totiž mají jako jediní právo film soudit,“ prohlásil představitel hlavní role finančníka Ondřeje Jonáše Karel Roden na filmovém festivalu v Karlových Varech. 

Sám režisér Tomáš Svoboda, který má za sebou filmy jako Hodinový manžel, Manžel na hodinu, Jak se zbavit nevěsty či Dvě nevěsty a jedna svatba, je zvědavý, jak snímek diváci přijmou. „Hranice mezi humorem a trapností je velmi tenká. V našem filmu se toho diváci bát nemusí. Čekají je krásné lokace, skvělá filmová muzika a zajímavý příběh. Je to vtipné a nebude nouze o komické situace,“ svěřil se s úsměvem Svoboda.