Nebezpečná pražská ulice! Zraněného Muže roku odvezla záchranka
Zdroj: herminapress

Nebezpečná pražská ulice! Zraněného Muže roku odvezla záchranka

Vytvořeno dne 28.07.2021

Pořádnou smůlu měl úřadující Muž roku David Kremeň. Večerní pražská ulice se mu stala osudnou při příchodu na jednu party. Stačila chvilka nepozornosti a už pro něj jela sanita. Jeho účast na soutěži Mister Supranational v Polsku záleží na rozhodnutí lékařů.

Dopoledne byl David Kremeň ještě jako rybička. Došel si ke kadeřníkovi na úpravu vousů a vlasů ke známému kadeřníkovi Vítkovi Romancovi a večer se vydal na party. „Špatně jsem šlápl, zvrtla se mi noha a odnesl to kotník, jen jsem slyšel křupnutí. A zrovna u kotníku, který jsem měl už dvakrát zlomený. Už teď cítím, jak mi kotník natéká. Doufám, že to není nic vážného. Jsem ale připraven se na soutěž odplazit třeba po čtyřech. Je to pro mne obrovská zkušenost a velká výzva a já se toho prostě nevzdám. Jednoduše odjedu, půjdu přes bolest,“ odhodlaně uvedl mírně pobledlý David Kremeň při čekání na sanitku před music coctail barem poblíž Vltavy.

V rámci přípravy na světovou soutěž si ve vysočanském fitku, pod dohledem trenéra Jindřicha Čandy, odbyl také povinnou denní porci fyzické přípravy. „Teď jsem zvědavý, jak to bude dál a jestli budu moct trénovat. S Jindřichem se znám od finále Muže roku, kde dělal porotce. No a teď se na finále v Polsku připravuji i s jeho pomocí. Jindřich je rozumný trenér a jistě dá na radu lékařů. I když finišuje s přípravou reprezentace částečně sluchově postižených sportovců na nadcházející mistrovství světa, plně se mi věnuje. Na oplátku budu jedním z patronů této reprezentace.“

Teď si bude muset David Kremeň dát chvíli pohov, protože jeho levá noha skončila v obvazech, má natažené vazy. Nic ale nebránilo tomu, aby se po ošetření nejkrásnější muž republiky do music cocktail baru vrátil a ještě chvíli se pobavil. Přitom si vyzvedl levou botu, kterou teď nějaký čas nebude potřebovat.