Tituly Muž roku 2020 jsou rozdány! Tohle jsou nejkrásnější muži v republice
Zdroj: herminapress

Tituly Muž roku 2020 jsou rozdány! Tohle jsou nejkrásnější muži v republice

Vytvořeno dne 18.12.2020

Za přísných hygienických podmínek proběhlo natáčení finále 21. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku 2020. Každý, kdo se natáčení finále 10. prosince v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě zúčastnil, absolvoval u vchodu test na covid-19, roušky a desinfekce byly samozřejmostí. Pozvaní hosté seděli v sále po dvojicích a s dostatečných rozestupem od ostatních návštěvníků.

Organizace se tradičně ujal prezident soutěže David Novotný za podpory CAST ME PrahaART4Promotion a Města Náchod. Všichni se shodli, že tak zvláštní atmosféru soutěže ještě nezažili.

V porotě zasedli například Kateřina Macháčková, Monika Trávníčková, Pavel Trávníček, Regina Řandová, Jiří Krampol, Zuzana Bubílková, Michaela Dolinová, starosta města Náchod Jan Birke a další významné osobnosti kulturního, společenského a politického života.

Porota rozhodla takto:

Titul Muž roku 2020 získal David Kremeňmuž číslo 9, policista, 29 let. Ten si odnesl i vedlejší cenu Muž roku Sympatie Optika Slavíková

Titul 2. Muž roku 2020 zasloužil David Strnad – muž číslo 12, technik, 25 let

Titul 3. Muž roku 2020 obsadil Kryštof Novák – muž číslo 4, fitness trenér, 25 let

Cenu prezidenta soutěže Davida Novotného získal Lukáš Veitl – muž číslo 3, student, 22 let

Vedlejší cenu Muž roku Sympatie Koutný si odnesl Dušan Havlát -  číslo 11, fitness trenér, 24 let

Karel Voříšek však na jevišti rozjel moderátorský koncert, finalisté absolvovali rozhovor se známou osobností, přehlídku ve spodním prádle a plavkách DMXgear, představili brýle Optika Slavíková a finále vyvrcholilo přehlídkou v oblecích Koutný. To vše za vydatné podpory krásných tanečnic z Czech Cabaret Show a účinkujících zpěváků Ivany Jirešové, Petra Pechy, Natálie Grossové, Pavla Šporcla, Michaely Noskové, Terezy Mátlové a Pavla Trávníčka. Bavil se každý.

Pocity vítězů soutěže Muž roku 2020

„Jsem hodně překvapený a dojatý. Věřil jsem si, ale i ostatní kluci mají obrovské charisma. Doma mi drželi palce, škoda, že tu nemohli být se mnou. Velitel a kolegové v práci mě hodně podporovali a vlastně to byli oni, kdo mě do soutěže vyhecovali. Dojmy budu dlouho vstřebávat, ale je mi jasné, že se hned vrátit ke své práci policisty,“ řekl bezprostředně po vyhlášení novopečený Muž roku David Kremeň, kterého čeká zájezd do Tuniska věnovaný cestovkou Fantasy Travel a po republice bude půl roku jezdit novým Peuegotem 2008 od Autostyl Trutnov.

„Je to pro mne pocta, lepší než jsem čekal, 2. místo je hodně moc dobrý. Nakoupil jsem si čokoládu a také půjdu s kamarády do restaurace. Těším, se až se najím,“ usmíval se 2. Muž roku David Strnad a jako závodní potápěč si slíbil: „ Ještě o víkendu se půjdu potápět. Těším se pod led.“ Třetího Muže roku roku Kryštofa Nováka po gratulacích zdobily na tváři třpytky, které mu tam zanechala přítelkyně, tanečnice Felicita Prokešová z Czech Cabaret Show. „Já jsem do soutěže šel, že pro mne umístění nehraje roli. Chtěl jsem si to užít. Já už vyhrál na soustředění Muže roku v Šanově, kde jsem si našel Felicitu, která tady v Náchodě celý večer vystupovala. Je na mne pyšná a tady to byla moje největší opora. Zítra už zase budu makat ve fitku, protože tam domluvené tréninky.“

Po skončení finále spadl prezidentovi soutěže Davidu Novotnému obrovský kámen ze srdce.

„Jsem rád, že to mám za sebou. Byl to nejpodivnější ročník, jaký jsem kdy zažil. Změny termínů, zajistit hygienické podmínky a potřeby tak, aby vyhovovaly nastaveným podmínkám. Bylo to hodně práce a zařizování. Ale lidé i finalisté se bavili.“ Diváky, co nemohli přijít do Náchoda, pozval na záznam z finále, který se vysílal 17. prosince v 18 hodin na internetových sítích.