O této postavě z minisérie Iveta není pochyb. Saša Rašilov jako legendární skladatel
Zdroj: Se svolením Voyo copyright / Martin Mlaka

O této postavě z minisérie Iveta není pochyb. Saša Rašilov jako legendární skladatel

Vytvořeno dne 11.10.2022

 

Herec Saša Rašilov se objeví v roli hudebního skladatele Karla Svobody v pokračování životního příběhu zpěvačky Ivety Bartošové. V tmavé, kudrnaté paruce je docela legendárnímu skladateli velice podobný a nikdo z diváků nezapochybuje, o koho se jedná.

Těžištěm druhé řady minisérie Iveta bude, kromě zpěvaččina soukromého života, také její fenomenální kariérní vzestup. Diváci se prostřednictvím tří dílů minisérie přenesou do období, kdy Iveta sbírá jedno ocenění za druhým, získává hlavní roli ve filmu Jaroslava Soukupa Svatba upírů, kde se seznamuje se svým hereckým kolegou Rudolfem Hrušínským nejml., zpívá v muzikálovém megahitu Karla Svobody Dracula. Zároveň ale zažívá první zkušenost s bulvárem, která vrcholí kolem kauzy tzv. únosu v roce 1994.

Vedle Anny Fialové v roli Ivety Bartošové se vrací Ondřej Brzobohatý jako Ladislav Štaidl nebo Eliška Křenková coby Ivetina sestra. Novými postavami budou například hudební skladatel Karel Svoboda (Saša Rašilov) nebo Rudolf Hrušínský nejmladší.

Druhá řada minisérie Iveta se vrací do devadesátých let – do období, kdy slavná zpěvačka tvoří pár s hudebním a podnikatelským magnátem Ladislavem Štaidlem, kdy se dočká svého vytouženého potomka, kdy se po mateřské pauze vrací na kariérní vrchol. Druhá řada minisérie Iveta z dílny Voyo Originál se divákům představí v první polovině příštího roku.