Obávaný Zdeněk Pohlreich opět u sporáku. Tentokrát nabídne jídla milosrdná k naší peněžence
Zdroj: TV Prima

Obávaný Zdeněk Pohlreich opět u sporáku. Tentokrát nabídne jídla milosrdná k naší peněžence

Vytvořeno dne 03.11.2021

 

Vařit z římského hrachu? Výsada králů. Aneb jak podotkne Zdeněk Pohlreich, to, že kuchař stárne, se pozná podle toho, že mu začnou chutnat obyčejné věci.

Sledujte novou řadu oblíbeného Šéfa a vařte jako on. Svižně, chutně, zdravě a s nápadem. I vy se totiž můžete stát Šéfem za pár minut. Také druhá série oblíbeného pořadu bude zaměřena na jednoduché a tradiční pokrmy, které z rukou mistra chutnají vždy skvěle a každý je zvládne stejně dobře jako šéf!

Osm dílů špičkové kulinařiny v domácích podmínkách, všechny budou velmi pestré a nabídnou divákům různé varianty pokrmů. Zdeněk začne tzv. startérem, což představuje například předkrm, polévku či něco „do ruky“. Poté uvaří plnohodnotný hlavní chod a závěrem připraví pokrm ve stylu light kuchyně pro ty, kteří ještě nemají dost, ale zároveň se nechtějí přejídat.

Ve všech dílech si diváci snadno ověří, že při domácím vaření nemusí jít o dřinu, ale že to může být opravdu radost. Navíc umění, které bude chváleno celou rodinou.  A v neposlední řadě i peněženkou. Protože když se na přípravu jídel a fungování kuchyně podívají jako šéf, zbytky na vyhození zkrátka nebudou. Navíc – jídlo okořeněné spoustou humoru chutná nejlíp.

Připravte si s námi dobroty, které si mlsné jazýčky vaší rodiny zamilují.

 

 

 

Default User Image
karel, 05.11.2021 10:27
kdybyste uměli z desetiny vařit, jak on tak bych váš komentář bral, takto jste trapní vy , nedívejte se na pořady s ním když vám tolik vadí