Oblíbený herec žehrá na věk: Stáří je dost blbý, takže pro sraby fakt není...
Zdroj: herminapress

Oblíbený herec žehrá na věk: Stáří je dost blbý, takže pro sraby fakt není...

Vytvořeno dne 18.06.2020

 

Herec Rudolf Hrušínský ml. (73) si vůbec nestěžuje, že po dobu koronavirové přestávky musel přerušit práci. Pořádně si odpočinul a měl také čas svůj obrovský koníček-ryby a rybolov.

Video soubor

„Já si vůbec nestěžuji, protože jsem si krásně odpočal a bylo docela příjemné, že jsem měl čas zajít třeba na ryby. Já chodím strašně rád na pstruhy, takže chytám na mouchu. Což je jeden z velice náročných způsobů rybaření a tam je věk už opravdu znát. Protože to chodíte řekou, většinou prudkou, plnou šutrů a řas, které kloužou. Celý den nahazujete umělou mouchou a doufáte, že zlákáte nějakou rybu,“ uvedl Rudolf Hrušínský ml a s úsměvem dodal: „A když jsem utahaný, tak se na to vyprdnu.

"Stáří je dost blbý, takže pro sraby fakt není."

Rudolf Hrušínský ml.

Oblíbený herec ví, o čem mluví, protože hraje jednu z hlavních rolí ve filmu Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby, jehož jedna z mnoha scén se točila v karlovarském hotelu Pupp. „Já hraju jedno ze čtyř dědků, kteří si dokazují, že stáří není pro sraby. Plní si své sny. Věkem odpovídám a sny si doufám ještě nějaké splním. Už jsem s Tomášem dělal na filmu Bastardi, tak vím, do čeho jsem šel. Dělá se s ním dobře, rychle a scénář se mi také líbil.“

Rudolfovi Hrušínskému mladšímu nyní začíná opět pracovní kolotoč. Po dlouhé době začíná točit Ulici a už v neděli 21. 6. 2020 hraje s Divadlem Bez zábradlí na Letním hraní v Lesním divadle Řevnice.  Se Zdeňkem Žákem, Janou Švandovou a Veronikou Freimanovou si tam střihne přestavení Kvartet.