Ornella Koktová má domácí vězení. Proč nemůže z domu ani na krok?
Zdroj: herminapress.cz/Facebook Ornelly Koktové

Ornella Koktová má domácí vězení. Proč nemůže z domu ani na krok?

Vytvořeno dne 11.02.2021

Známá mediální hvězdička Ornella Koktová má útrum s vycházkami a výlety po městě. Lékaři jí řekli, že má rizikové těhotenství a kvůli tomu musí zůstat doma. Jediným jejím povyražením tak zůstávají vycházky pouze po zahradě.

 „Bohužel mám rizikové těhotenství, a tak musím zůstávat doma. Abych řekla pravdu, pro mě je to skoro za trest.  Jsem zvyklá na to být aktivní, trajdat venku v přírodě, řádit s dětmi a teď abych celé dny do konce těhotenství “skoro ležela”. Pepík mi pořád říká “Buď ráda, že můžeš alespoň na zahradu, taky si mohla ležet v porodnici třeba X měsíců.” Ano já vím nechci se rouhat.Každopádně dušička by chtěla, ale tělo nemůže,“ svěřila se Ornella své sociální síti.

Naštěstí na to není sama. Psychickou podporu jí dělá manžel Josef Kokta, který jí se vším pomáhá. Ještě aby ne! Ornella s Pepou mají už dvě malé děti, nejstaršího sedmiletého syna Quentina a téměř ročního syna Svena, který přišel na svět císařským řezem. Třetí dítě přišlo poměrně brzy po porodu a je tak potřeba aby byla Ornella opatrná.