Oslavenec Lešek Wronka odložil narozeniny: Negratulujte, šedesátku mám až za rok
Zdroj: herminapress

Oslavenec Lešek Wronka odložil narozeniny: Negratulujte, šedesátku mám až za rok

Vytvořeno dne 24.11.2020

Přestože producent, textař a skladatel Lešek Wronka před pár dny oslavil kulatiny, na šedesátníka se necítí. Je to asi tím, že momentálně rozjíždí YouTube kanál "TV Pro děti" a je stále obklopen malými dětmi a mladými lidmi. Navíc s dcerou Magdalenou spolupracuje na projektu Pohádky Tety Květy, s nejstarším synem se stará o butik VaNa1 na Václavském náměstí a doma má dvanáctiletého syna.

„A taky jsem se rozvedl. Dnes už bývalá manželka je populární polská zpěvačka a rozhodla se dělat pěveckou kariéru v Polsku a už tam zůstala. Já se o to víc pustil do práce. Mám dvě dospělé děti a syna ve věku 12 let. S partnerkou, se kterou mám mladšího syna, jsme se domluvili na měsíční střídavé péči, tak si nyní užívám školu a všechny ty problémy kolem,“ přiblížil něco málo ze svého soukromého života Wronka.

Oslavenec chystal ke svým narozeninám velký koncert, který se kvůli koronaviru nekonal. Co mrzí Leška Wronku víc? To, že je mu 60 nebo že kulatiny nemohl oslavit mezi přáteli na jevišti?

 „Víc mě mrzí, že jsem nemohl udělat koncert. Věk je jenom číslo a jak si ho začnu uvědomovat, dostávám depresi. A protože mám pocit, že pracuji ještě víc než doposud, nemám čas přemýšlet o věku. To je jenom dobře. Člověk ani nezaregistroval, že mu zestárly děti, kolegové, někteří už nejsou mezi námi. Nesmíte na to myslet,“ uvedl Lešek Wronk a s úsměvem dodal: „Koncert bude přesně za rok. K tomu mě inspiroval kamarád Michal David, který svůj narozeninový koncert také odložil. Odložili jsme narozky o rok. Tak teda, negratulujte, 60 mi bude až za rok!“Hodně času Leškovi Wronkovi  zaberou dva projekty, které rozjel, což je „TV Pro děti“, která mu zabere hodně času, protože píše písničky, hledá náměty, dělá muziku a podkresy pro Tetu Květu a vedle toho ještě natáčí svoje vlastní písničky a dělá své projekty, které jsou spojené právě s narozeninovým koncertem.

„Mám za sebou spolupráci s Terezií Kovalovou. Natočili jsme klip, který měl nedávno premiéru. A připravuji další, jen nechci prozrazovat s kým, protože někteří o tom ještě nevědí,“ smál se Lešek Wronka a dodal: „Jména mám v hlavě a také nachystaný materiál a postupně budu umělce oslovovat. Pak, za rok, bych tyto lidi měl rád i na svém koncertě.“

Jak je vidět, díky práci Lešek Wronka nemůže zestárnout. „Doufám, že to takhle ještě pár let bude. Ale hlavně abychom byli zdraví a ať nás nic nebolí. I když mne už také bolí. Jak říká jeden můj známý: „Člověk, když se ráno probudí a nic ho nebolí, je mrtvý“,“ s úsměvem zakončil narozeninové povídání Lešek Wronka.