Otec propil výplatu a těhotná žena utekla k rodičům! Jak dopadne porod?
Zdroj: TV Nova

Otec propil výplatu a těhotná žena utekla k rodičům! Jak dopadne porod?

Vytvořeno dne 16.09.2020

V dnešním díle dokureality Malých lásek diváci uvidí velmi mladé rodiče. Jedním z párů bude i Denisa (20) a Nikolas (24), kteří společně čekají svého prvního potomka. Pro Nikolase to však bude už třetí dítě. Na Slovensku nechal dvě ženy se svými syny. „S jednou jsem žil a s druhou se jen potkával, děti se pak narodily asi měsíc po sobě,“ přiznal Nikolas.

Video soubor

Jednoduché to s ním tedy nemá ani Denisa. Když byla v sedmém měsíci těhotenství vystavil ji partner obrovskému stresu a ona ho opustila. „Šel jsem k lékaři, pak jsem se zastavil za kamarádem, ten mě pozval na pivo. No, prostě se stalo to, že jsem propil celou výplatu, díky tomu jsme neměli na nájem a museli jsme se odstěhovat,“ přiznal Nikolas největší karambol v jejich vztahu.„Odešla jsem od něj k rodičům s tím, že spolu už nebudeme. Rodiče byli na Nikolase fakt naštvaní,“ přiznává budoucí maminka Denisa. „Já se jim nedivím, taky bych byl takový rodič,“ sype si na hlavu popel Nikolas.

Postará se o svého budoucího potomka, když o své dva syny nepečuje?

Zvládne budoucí otec stres a postaví se konečně k rodinným povinnostem čelem? Postará se o svého budoucího potomka, když o své dva syny nepečuje? Už dnes ve 21.30 na TV Nova.