Pavel Trávníček se vrhne na tancování. Už ví, která tanečnice ho prožene
Zdroj: Česká televize

Pavel Trávníček se vrhne na tancování. Už ví, která tanečnice ho prožene

Vytvořeno dne 20.06.2021

V jedenácté řadě StarDance bude tančit herec Pavel Trávníček, kterého na tanečním parketu doprovodí tanečnice Veronika Lálová.

Rozhovor s Pavlem Trávníčkem

Uvažoval jste, jaká by měla být vaše taneční partnerka?
Ano, uvažoval, říkal jsem si, že existují dvě varianty: jedna je, že bude éterická a lehká, což tanečnice většinou bývají. Druhá varianta pak je typ Helena Růžičková, do které bych se položil, a ona by mě odnesla. Splnila se tedy první varianta. Veronika je úžasná, bleděmodrá a éterická.

Celé generace vás mají spojené právě se Třemi oříšky pro Popelku, kde jste tančil jak s Libuší Šafránkovou, tak s Helenou Růžičkovou – jaké jsou vlastně vaše taneční zkušenosti?
Herci většinou bývají ze škol nějak tanečně vybavení, protože to mají jako předmět. My jsme tomu říkali pohybovka, jejíž součástí byl step, tanec, klasika, pantomima… Pro herce by tanec tedy neměl být takové překvapení.

Jak se těšíte na tréninky a taneční večery ve StarDance?
Je to úplně jednoduché: mládí to vydrží a já stará osoba to musím vydržet taky. Ale říkám si, že když jsem přežil Pevnost Boyard, tak bych mohl přežít i StarDance.

Veronika Lálová je ve StarDance již potřetí, jednou zvítězila, a těší se na další příležitost. „Je to pro mě krásná zkušenost a jsem velmi šťastná, že jsem byla znovu oslovena. Letos to bude velká výzva, jelikož jsem měla nejmladší VIP osobnost a nyní mám nejstarší. Představuje to pro mě tedy velkou výzvu a doufám, že předvedeme divákům hezký a elegantní tanec.“ Tři oříšky jsou pro Veroniku jednou z nejkrásnějších, možná vůbec tou nejkrásnější pohádkou, byť pohádky kvůli vytížení už tolik nesleduje. Na otázku, jestli si vybaví scénu tance Pavla Trávníčka s Helenou Růžičkovou a jestli ji využije pro inspiraci, tedy odpověděla víceméně kladně. „Je pravda, že hned, jak jsem se s panem Trávníčkem seznámila, tak mi v hlavě jely nějaké nápady. Nicméně si myslím, že naše tance by měly být spíše elegantní, a ne takto vtipné a komické. Ale třeba diváky překvapíme!“

Zdroj: Česká televize

 

 

 

 

 

Default User Image
tanečnice, 02.09.2022 06:40
Veroniky L. bylo škoda pro p.Trávníčka, bylo jasný a asi "zařízený" , aby hned vypadli, páč aby Veronika opět nezvítězila haha - je krásná, mladá a moc šikovná