Pejskomilové z primáckých seriálů křtili knížku Hafani-Madla a já. Kdo se ještě přidal?
Zdroj: herminapress

Pejskomilové z primáckých seriálů křtili knížku Hafani-Madla a já. Kdo se ještě přidal?

Vytvořeno dne 10.08.2020

Knížka "Hafani - Madla a já" od autorky a novinářky Moniky Seidlové je s nadhledem psaný humorný příběh Rózy, která se rozvádí, přišla o místo a musí se přestěhovat do jiného bytu. A k tomu všemu jí syn přinese domů nečekaný dárek – štěně labradora. A tak začne soužití novinářky a labradoří fenky Madly Labradorové, která navíc život své paničky sarkasticky komentuje.

 

Protože je knížka o tom, jak psi člověku dokáží změnit život, autorka si pozvala kmotry, kteří patří mezi milovníky psů. Bývalý ředitel zoologické zahrady Petr Fejk, milovník nejen psů, ale všech zvířat, si jako jediný vzal na křest vlastního psa, Ruského toye jménem Bruno. „Přiznám se, že tohle zvířátko jsem vyženil a chvíli jsem si k němu hledal vztah, protože sám mám rád velké psy. Nejraději jsem měl svého někdejšího psího parťáka, který už odešel do psího nebe labradora Kubu.“ Na křest Petra Fejka doprovodila žena Kateřina a synek Prokop.

 Eva Decastelo, která hraje v seriálu Slunečná, má doma dva psy – mopsici a brabantíka a vtipně vyprávěla, že jeden je až moc chytrý a druhý trochu hloupý, ale dohromady jsou skvělá dvojka. Přítomné dámy zaujala Evina obuv – chlupaté pantofle. „V těchto botách jezdím na víkendové akce se seriálem Slunečná, děti z táborů si chlupatou část pantoflí vždycky hladí, tak říkám, že jsou to takové terapeutické boty,“ vysvětlovala.

 Herec z Modrého kódu a moderátor Jakub Štěpán sebou přivedl přítelkyni  - grafičku a ilustrátorku Adélu. Fenku bernského salašnického psa Amálku nechali doma, v koktejlovém baru na Žižkově by se starší psí dáma necítila dobře. Ale protože Bar Behind the Curtain je pejskům vstřícný a vždycky se jich tu pár pohybuje, dvě fenky se rády přidaly ke kmotrům a knížku všichni společně pokřtili. Nikoliv šampaňským, ale psími granulemi.