Pepa Kůrka se vrátil do dětství. Na laně se spustil za modrou Šmoulinkou
Zdroj: Se svolením Šmoulové – Magický svět

Pepa Kůrka se vrátil do dětství. Na laně se spustil za modrou Šmoulinkou

Vytvořeno dne 26.05.2023

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět přivítal v Brně speciální návštěvu. Za oblíbenými postavičkami dorazili slavní rodiče i se svými potomky. S Taťkou Šmoulou, Šmoulinkou a dalšími obyvateli šmoulí vesničky se setkali modelka Hana Reinders Mašlíková, moderátorka a influencerka Nikol Moravcová a vítěz ankety Muž roku 2016 Josef Kůrka se svojí přítelkyní Angie Mangombe.

Modelka Hana Reinders Mašlíková byla šmoulí vesnicí okouzlená a své nadšení během návštěvy nijak neskrývala: „I mě jako dospělou to uchvátilo. Myslím, že rodiny s dětmi zde budou nadšené.“ A kterou postavičkou ze světa Šmoulů by chtěla být? Volba samozřejmě padla na Šmoulinku. Její manžel a bývalý zápasník MMA André Reinders totiž přiznal, že vždy chtěl být Taťkou Šmoulou. Okolí však spíš tvrdí, že jsem Mrzout,“ dodává se smíchem.

Svět modrých postaviček si užila i moderátorka a influencerka Nikol Moravcová se svou dcerou Violet. Co konkrétně ji zaujalo? „Líbí se mi kulisy, které jsou krásné. Opravdu koukám,“ pochválila prostředí zábavního parku. Stejně jako André by se nejraději stala Taťkou Šmoulou, který podle jejích slov má vždy na vše odpověď a dokáže vše vyřešit.

Dorazil také Josef Kůrka se svou přítelkyní Angie Mangombe. Společně nyní čekají svého prvního potomka. Kůrka zalitoval, že už mu není pět let. „Zažít to tu jako dítě musí být neskutečné. Shrnul bych to slovy dechberoucí, fascinující a tajuplný,“ popsal svou návštěvu.

Dobrodružný, zábavně-vzdělávací park Šmoulové – Magický svět je otevřen každý den od pondělí do neděle a za každého počasí. Kromě originální šmoulí vesnice, tajemného světélkujícího lesa, Gargamelovy laboratoře a VR letu na čápovi děti čeká ještě celé další patro plné atrakcí. Lego herna, závody autíček, dráha na kolečkové brusle či skákací hrady. O víkendech pořadatelé navíc připravují pro malé i velké návštěvníky speciální akce.